Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah koncerten a közönség...

Azahriah koncerten a közönség 90%-a miért kamerázik a telefonjával?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fesztiválozó, sem koncertre járó, de szeretném megérteni, hogy ennek mi az értelme meg a célja.


Nem rég néztem végig a szigetes meg bp parkos koncertfelvételt és felmerült bennem a kérdés, hogy hogyan lehet így egy jót mulatni miközben tartod a telefont másfél órán keresztül :D



2022. aug. 26. 23:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Valaki megakarja örökíteni az élményt, valaki pedig ott helyben megélni. Lehet, hogy az illető egy olyan személynek veszi fel videóra a koncertet aki nem tudott elmenni.
2022. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok koncerten ez megy, ez nem Azahriah koncertjének sajátossága. Meg akarják örökíteni az élményt, otthon megmutatni barátoknak, családnak
2022. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De minek? Fent van a neten jó minőségben
2022. aug. 27. 00:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk pont emiatt ésszerűbb lenne előre közölni ha a helyszín is csinál felvételt, mert az nyilván sokkal jobb minőségű lesz. Konkrétan a Budapest Parknak iszonyú jó technikája van rá.

Egyébként ez nem előadóspecifikus, tényleg nagyon elharapózott a dolog. Próbálok megértő lenni, mert amúgy szeretem ezeket visszanézni ha valaki felteszi netre, de ha pont előttem áll valaki aki eleve magas és még a kezét is felteszi hogy kamerázzon, az nem annyira kellemes.

2022. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3: nem törvényszerűen, inkább csak kivételes esetekben. Külföldi előadóknál meg aztán tényleg csak elvétve.
2022. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem tudom megválaszolni, amikor koncerten voltam, én is belevideóztam egyszer-kétszer, és fogalmam sincs, miért :) Jó hazavinni és megmutatni, hogy igen, én itt álltam, innen néztem, és úristen, de jó volt

Az, ha valaki végigvideózza, számomra is érthetetlen, és nekem is csak elvenné az élményt, de ha valakinek így jó hadd csinálja

Amúgy a youtube-on lévő teljes koncertes felvételek is általában a vip szekcióból egy-egy néző által felvett videók szoktak lenni

2022. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Manapság minden koncerten ez megy. Volt már, hogy én is kameráztam, de általában inkább átélni szeretem az élményt, mint utólag visszanézni.
2022. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt szokásom videózni koncerteket (mondjuk nem is nagyon járok koncertre), de a legutóbbi Budapest parkos Azahriah koncerten csináltam pár rövid videót. Másfél perces a leghosszabb, mert több perceset tudom, hogy nem fogok túl gyakran végignézni, na meg a kezem is elfáradt. :D

Nyilván nem olyan jó minőségű, de nekem így, hogy én csináltam jobban visszaadja a hangulatot/emléket.

Aki 5-10 vagy akár több perces videót csinál azt én se értem.

2022. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy kameráznak hanem hogy sz@rul és sz@r telefononos kamerákkal ami visszanézve teljesen élvezhetetlen. Vannak direkt koncert kamerák és külön hozzá való hifi sztereó hangrögzítő én nagy koncertekre az szoktam használni, egyébként pedig inkább élvezem a műsort mint bármi telóval elcsapjam az egészet.
2023. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság teljesen normális hogy elutazol a Taj Mahal-hoz, de csak otthon nézed meg - mondta Mogács Dániel.:)
2023. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!