Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Korda György vajon miért nem...

Korda György vajon miért nem veszi észre, hogy a fiatalok többsége csak röhög rajta?

Figyelt kérdés
Mindenki csak mémeli a Reptér című dalát, ő meg azt hiszi, hogy ez tényleg tetszik nekik...

2022. szept. 7. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem pont leszrja amíg pénzt keres vele...
2022. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hangja már régen nincs, csak tátikázik, de ennyi idősen már felállni is nehéz neki. MINEK neki a pénz? De ez nem a pénzről szól, hanem arról, hogy nem tud a színpad nélkül élni.
2022. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem akarja észrevenni. Gyakori pszichológiai jelenség, pl. Galla Miklósnál is ez van.
2022. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ő azt látja ebből, hogy szereti őt a közönség, sokan vannak, ugrálnak, jól érzik magukat az emberek. Biztos van amúgy az idősebbek közt olyan, akinek tényleg tetszik, pl nagymamám is szereti a zenéjüket, neki a fiatalkorát idézi. Nyilván sok fiatal csak poénból megy a koncertre, de mégis csak ott van, Kordáék pedig megkapják érte a jó kis gázsit, rendezvényről rendezvényre mennek mostanában.
2022. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Szegény Korda Gyuri bácsi, már állni is nehezen tud és most költözködnek! Ez nagyon megviseli, nem szabad ennyi idős embert erre kényszeriteni.
2022. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Korda menő a fiatalok körében is.
2022. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Na ez egy nagyon jó kérdés 😅
2022. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

10 fiatalból 3 veszi csak viccnek.

Az, hogy 83 évesen már nem úgy szól ahogy régen az tény. Itt energiákról van szó. Szeretetet adi és kapni.

Illetve a művésznek a színpad a drog, leállni nem lehet csak úgy.

Nem kell utálkodni, aki nem kedveli nézzen el mellette és menjen oda ahol neki jó.

Nem vagyok már annyira fiatal, de még 30 se... De nekem ő több mint a Reptér. Aki jobban belemélyed, az talál nagyon szép mondanivalójú dalokat is. Törekedjünk a megértésre és ne fikázzunk mindent amit nem értünk.

2022. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem most lett felkapott a fiatalok körében.

Nézzetek vissza 2005,6,7,8,9es felvételeket. Akkor is kedvelték. Csak annyi változott h a mostani fiatalok mások.

2022. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 valaki : ***** válasza:
41%
Szerintem nem gúnyolódnak, én tanár vagyok és az én diákjaim szeretik ezt a dalt, táncolnak rá, ha olyan a rendezvény. Ők kérik. Tudom, hogy milyen, mikor gúnyolódnak valakin, ez nem olyan
2022. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!