Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz, hogyha nem...

Szerintetek gáz, hogyha nem szeretem a Queen együttest?

Figyelt kérdés

Hallgatok egy csomó retro előadót (sőt, csak azokat). De nekem a Queen zenéje valahogyan nem igazán jön be. Ez persze nem jelenti azt, hogy utálom őket, mert nem utálom, de más kevésbé ismert előadókat is jobban szeretek a korból. Még Freddie Mercurynál is jobban szeretek más énekeseket.


Szerintetek ez nem baj? Csak azért kérdezem, mert mindenhol dicsérik és szeretik őket (ezzel persze nincs semmi baj), míg mint már említettem, szerintem vannak sokkal jobb együttesek (a véleményem szerint).


16f



2022. szept. 12. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Nincs ebben semmi gond, elvégre mindannyian különbözőek vagyunk.


Egyébként szerintem sem ők a világ csúcsa, én sem hallgatom őket. De emiatt még senki nem utált meg.

2022. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
98%
Nincs ezzel semmi baj
2022. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Senkit nem érdekel
2022. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez egyáltalán nem gáz. Sőt, én is jobban szeretek a

Queen-nél szinte mindent. Bár ettől függetlenül szerintem vannak jó zenéik. Egyébként tök fura, hogy valaki ennyi idősen ilyen zenét hallgat. De persze ez nagyon jó.

2022. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Mindenki túléli hogy neked milyen a zenei stílusod
2022. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megrendíti a sok-sok milliós rajongótáborukat világszerte. Én amúgy a Rolling Stones-szal vagyok ugyanígy. A mai napig nem értem, hogy mit esznek rajtuk annyira.
2022. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Bevallom én sem szeretem. Ez nem gáz. Sok zenei előadó van akit sokan szeretnek de én nem.
2022. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. Amúgy 16 évesen én se voltam oda érte, aztán mostanra megszerettem.
2022. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Itt egyszer pár éve azt írtam, hogy aki nem ismeri a Queent, azt semmi esetre sem bántanám, inkább sajnálnám, hogy miből marad ki.

Veled is hasonló a helyzet, de te ismered, mégsem szereted. Ez ízlés, ami adott, persze változhat.

"szerintem vannak sokkal jobb együttesek" Ez viszont nem szeretet kérdése, hogy jó-e.

2022. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
továbbra se értem miért különleges bárki is a zenei ízlése alapján, mindenki azt hallgat amit akar, semmi se gáz, max a másiknak nem jön be, tőlem akár egész nap Micimackót is hallgathat az ember, ha neki az tetszik, nem gáz ha az ember szereti a Queen-t, és az sem, ha nem, ahogy ez bármelyik másik előadóra is igaz
2022. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!