Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez lehetséges...

Szerintetek ez lehetséges vagy csak kitaláció? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy ez egy kicsit fura kérdés lesz de értelmes válaszokat várok.

Szóval van a Rammstein-nek egy olyan című száma hogy Zwitter (Hermafrodita)

Ott a dalszövegben egy mondat erejéig azt éneklik hogy a hermafroditák meg tudják magukat termékenyíteni. Tudom mi az a hermafrodita ezt nem kell elmagyarázni csak arra vagyok kíváncsi hogy ez biológiailag lehetséges-e vagy csak pusztán kitaláció mert jól hangzik a dalszövegben.



2022. szept. 15. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

növényeknél és alsóbbrendű állatoknál...


[link]

2022. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik önmegtermékenyítés a hermafrodita élőlényeknél, pl. növényeknél, egyes csigáknál.

Hermafrodita emberek esetén még a termékenységet is extra ritkának írják le, a Wiki cikk szerint 2010-ig összesen 11 dokumentált esetet tartottak számon.

[link]


Olyan eset még nem ismert a történelemben, hogy egy hermafrodita ember önmagát képes lett volna megtermékenyíteni. Mert ahhoz nem csak szervek kellenek, hanem két különböző nem hormonális rendszere is egy testben.

2022. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Übertrollkérdés régről... :-D


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1852..


"Egy barátnőm barátnőjének az unokatestvére így esett teherbe. Belül mindkét nemiszerve ki volt fejlődve és véletlenül önmegtermékenyítette magát. Van rá esély, hogy én is teherbe esek így?"



:-D :-D :-D

2022. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17:48

ezt nem troll kérdésnek tettem ki.

ezt halál komolyan kérdeztem

2022. szept. 15. 19:11
 5/9 A kérdező kommentje:
a többielnek köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 15. 19:11
 6/9 A kérdező kommentje:
többieknek*
2022. szept. 15. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a dalszövegben jól hangzott, főleg az utána következő sorok miatt, de a valóságban ilyen esetről valóban nem tudni.
2022. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4: sajnálom, ha félreértetted, nem azért hoztam ide, hogy a te kérdéseddel ekvivalensnek jelezzem...


Pusztán érdekességképpen, hogy a témában milyen kérdések is születtek már... :-D

2022. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

11:37

akkor bocsi hogy félreértettem...

2022. szept. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!