Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon,vagy környező...

Magyarországon,vagy környező országokban Phonk buli létezik? Aki tudja a választ ne tartsa magában😃

Figyelt kérdés
Kifejezetten phonk specifikus partyt keresünk,techno stb...bulikkal tele az ország,ez a zseniális műfaj pedig nem hiszem hogy sehol sem érdemelne meg egy műfajspecifikus bulit. Aki tud ilyet,ne tartsa magában😃

2022. szept. 25. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, elég underground.

Max házibulik

2022. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Interneten ,youtubeon nagyon megy a phonk,kár hogy nincs semmi ilyen
2022. okt. 26. 15:53
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nosza, szervezz egyet. Én a kérdés miatt utánanéztem, hogy mi ez, és nagyon nem az én zeném, úgyhogy rám ne számíts. De ha van dj ismerősöd, akkor őt talán rá tudod venni egy próbálkozásra. Nyomjátok undergroudban :)
2022. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy kéne,még gyűjtök egy kis "alaptőkét" és eg,szer lehet összejön😃
2022. okt. 28. 03:20
 5/16 anonim válasza:
Nekem alapból bejön az ilyen típusú zene, ha bárhol lenne phonk buli, egyből elmennék.:D
2022. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani hogy nem "csak én" szeretem itthon ezt a műfajt😁
2022. nov. 8. 01:00
 7/16 anonim válasza:
Ha tenyleg szervezel egy ilyet egyszer akkor count me in;)
2023. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A phonk zene egyáltalán nem arra való, hogy bulizzanak rá. Vagy nem érted, hogy miről szól ez a műfaj, vagy nagyon éretlen vagy még ehhez kérdező. Ez inkább a visszahúzódó, introvertált embereknek való és nem olyanoknak, akik szeretnek társaságba járni. Gondolom csak a mély basszus miatt szereted, pedig egyáltalán nem csak az a lényeg ebben a műfajban, hanem az érzelmek inkább, leginkább a trance műfaj jut róla eszembe, az sem arra való, hogy bulizzanak rá.
2023. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem csak a mély basszus miatt szeretem,nagyon sok elektronikus zenének van mély basszusa,nem csak phonknak. Miért ne lehetne rá bulizni. Egy jó kis drift phonk-ra szerintem tökéletesen lehet tombolni. Persze vannak lassabb chillesebb alajai,pl egy Lxst Cxntxry az tényleg nem partyba való(ennek ellenére imádom),de nemhiszem hogy ez érettség kérdése lenne. Mindenki arra a műfajra bulizik amit szeret. Nekem is mondják sokan,hogy hú a mulatós "arra lehet táncolni" stb... de ha egyszerűen nem szeretem akkor nem fogok mulatós buliba menni. Hiába "arra való" hogy mulassanak rá. Mi köze van a phonkak az introvertáltsághoz,azon kívül,hogy te szereted,és gondolom az is vagy. Amúgy nemrég voltam hardwawe buliban (Skeler) na ha valami nem partyzene az ő. Mégis marha jó volt,mindenki elflashelt,és mégis meg lett szervezve. Vannak Reggae bulik is pedig az aztán szintén tényleg nagyon nem bulizene. Ehez képest egy gyorsabb phonk mondjuk Kordhell Visxge Nateki stb... nagyon is lehetne tombolni egy jót ilyesmi zenékre szerintem.
2023. okt. 26. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Pont most akartam feltenni ezt a kerdest :) amugy hobby dj vagyok, de phonkot sosem kevertem, csak edm-en belul elevtro house, bigroom, future house, deep house, bass house, future bounce, progressive house, tranc, psytrance, dubstep, trap, glitchhop zeneket, nem tudom h phonk menne-e, de inkabb buliba mennek ra. Nincs igaza a veled vitazonak, mert egy klubbhekysegben es nem az instantban pl tok jo lehetne az atmoszfera phonk bulihoz. Mint a sonic keklyuk-voroslyukban. A sigma gigached memekkel nagyot ment az utobbi es mostani evekben a phonk, most kene vki rakapszkodjom itthon. Dehat varhatjuk. Amerikaban es japanban mar tuti megy. Es amugy mirol beszel a veled vitazo? Csomo phonk ilyen kocsis-csajos videok alatt megy, vezetni ra is allat es flexelesre is lehet valo, nem csak otthon maganyoskodni.

Asszem az uj jatek ez a JDM Japanese Drift Master is hasznal par phonkot, fun ra driftelni-vezetni.

nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!