Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma jelent meg a zeném, de...

Ma jelent meg a zeném, de szinte sehol sem találom, miért?

Figyelt kérdés
Ezt az oldalt használtam, hogy a zeném kikerüljön. [link] Igazából csak a youtube-on tették eddig ki. Ami viszont érdekes, hogy Shazam-mal megpróbáltam beazonosítani és felismerte, de amikor rákerestem a nevemre és a zene címére, akkor azt írta ki, hogy nincs találat.

2022. szept. 30. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy idő kell hozzá, vagy rossz céget választottál.:/
2022. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet azzal kapcsolatban, hogy idő kell hozzá. Most néztem meg és már ott van a Boomplay-en, Deezer-en és a Tidal-on is. Sajnos viszont egyenlőre az iTunes és a Spotify még mindig nem mutatja.
2022. okt. 1. 07:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megosztod a zened cimet?
2022. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A címe: Deep Underground.
2022. okt. 1. 19:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy már Spotify-on is fent van. Eredetileg szeptember 28-án jelent meg. iTunes-on még nincs. Úgy tűnik, hogy a különböző zenei szolgáltatókon más más időpontban kerül fel egy zene, és nem rögtön akkor, amikor megjelenik. Csak egy kicsit várni kell.
2022. okt. 1. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Man ez a dal nagyon jó, miafene
2022. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2022. okt. 2. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 nem tudom te hogy találtad meg, de van kismillió "deep underground" szám a Tidal-on is meg máshol is...
2022. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En spotifyon ell1ot zenejet hallgattam. Igazabol azt se banom, ha ez nem a kerdezo zeneje. Mert igy legalabb felfedeztem egy masik nagyon tetszetos underground eloadot.
2022. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De az a dal is szep 30.an jott ki, szoval sejteni velem, hogy errol a dalrol beszelt a kerdezo.
2022. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!