Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az igaz, hogy a Kamikaze nevű...

Az igaz, hogy a Kamikaze nevű rapformáció sikeres volt?

Figyelt kérdés
Ugye ezt Mr. Busta és Interfunk, azaz Funktasztikus alkották. A Wikipédia szerint ezrek vették a lemezeket és a TV csatornák sorra játszották a videoklipeket. Csak azért kérdezem, mert én akkor volt így kb. gyerek és arra emlékszem, hogy pörgött mindenféle rap, de a Kamikaze nem ugrik be, pedig bátyám állandóan a zenei adókat nyomatta akkoriban és meg a nappaliban ültem vele és játszottam, tehát hallgattam a zenéket közben.

2022. okt. 10. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha más nem is (a "ha majd ott tartotok"-nak volt még akkoriban klipje), ez rongyosra volt játszva a Viván:

https://www.youtube.com/watch?v=y-lcihCF-AI&vl=hu

Ha 2004 körül voltál gyerek, valószínűleg megnyitás nélkül is tudnál dallamot vagy szövegrészt idézni az "Isten hozott a földi pokolban" számból.

2022. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a Vivát hallgattam főleg, de annyira nem rémlik.
2022. okt. 11. 12:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak meglepődtem, hogy Busta a Youtube előtt már ilyen befutott, ismert rapper volt. Szerintem benne több is lehetett volna, Funktasztikusra meg még inkább igaz ez.
2022. okt. 11. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!