Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik magyar metál/rock szám...

Melyik magyar metál/rock szám lehet ez?

Figyelt kérdés

Még pár éve láttam youtube-on a klippjét. Annyira emlékszem belőle, hogy régi. Első Pokolgép idejéről lehet. A klipp pirosas, régi felvétel. Nem szépia csak valamiért pirosas árnyalatú az egész. Talán az énekes gitároz benne egy parkban. Háttérben út van, mert néha mennek autók ott. Meg a banda többi tagját így mutogatják. Ennyi maradt meg bennem, egy mondatot nem tudok felidézni a dalból. Pár napja eszedbe jutott, de van találom.

Ja és valaki kommentbe valami olyat írt, hogy ennyi tolatást még nem látott.



2022. okt. 26. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az. Esetleg még annyit hogy tudok tenni, hogy nem volt szomorú hangulatú és fekete (azt hiszem hosszú) haja volt az énekesnek.
2022. okt. 26. 03:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyit hozzá tudok tenni, hogy*
2022. okt. 26. 03:38
 4/8 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg a Diktátor zenekar Adj új erőt c. számának videoklipje.

https://www.youtube.com/watch?v=NyoR5RzsEw0

Gondolom azért kell tolatni az autóknak, mert Derzsi vezér ott ugrál az út közepén és a kamera kezelő integet nekik, hogy ne gyertek, videoklipet forgatunk. Debrecen, nem tudom milyen utca lehet, talán a Nagyerdő állatkert felőli része?

Borzasztó dobozhangja van a felvételnek, kb. az összes lemezük ilyen visszhangos a '90-es évekből, pedig a témáik tök jók lennének.

2022. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Ui.: Egyébként '91-es az első albumuk, szóval ez már jóóóóval a Pokolgép után volt, addigra Kalapács már az Omenben énekelt.
2022. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ez az, köszönöm!

Akkor a második Pokolgép korszakból származik. Csak tippre mondtam, nem tudtam pontosan.

2022. okt. 26. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
A Diktátor meg a Pokolgép hogy függ össze??
2023. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Időszakot próbáltam vele belőni.
2023. júl. 9. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!