Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lejátszási lista frissítés!...

Lejátszási lista frissítés! Tudnátok a lentiekhez hasonló stílusú együtteseket írni?

Figyelt kérdés

Elsősorban magyar zenekarokra gondoltam de jöhet nemzetközi is. Pár dal hogy legyen elképzelés amik nagyon bejönnek mostanában: Bagossy Brothers - Iszom a bort, Olyan Ő; Leander Kills – Élet, Fényév Távolság, Kicsiny falum; Amigod – Hősöd, Este van.

Tudom irány YouTube, de gondoltam van egy hatékonyabb módja mint többszáz dalt meghallgatni algoritmusok által javasolt zenekaroktól míg azokból egy nekem tetsző lejátszást összerakok. Az utóbbi jó sok évben kb. barlangban éltem zene terén úgyhogy bőven van bepótolni és bővíteni valóm zenehallgatásban :)



2022. okt. 29. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
AWS, Road, Zaporozsec és Úrfi pl
2022. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Zaporozsec, AWS nekem is nagy kedvenc, többieket kezdem felfedezni! Ilyenekre gondoltam! :)
2022. okt. 29. 18:06
 4/5 A kérdező kommentje:
#1,3 Telitalálatok! :O
2022. okt. 29. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
30y, Esti Kornél, Aurevoir, bohemian betyars
2022. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!