Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Télen mennyire van meleg a...

Télen mennyire van meleg a szórakozóhelyeken? Vagyis inkább most a debreceni TABU-ra lennék kíváncsi mert oda megyek és még nem voltam

Figyelt kérdés
Ha fel akarnék venni egy pántos vagy kivágott hátú felsőt bent fázni fogok vagy az okés?

2022. nov. 3. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Meleg van nagyon
Pont jó idő van
Hűvös van pántosban fázni fogsz
1 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ hogy mit és mennyit iszol, és mit csinálsz...

Vannak meleg helyzetek!:)

2022. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam arra, de feltehetően valamennyire már fűtenek ott. Meg ahol sok ember összegyűlik, ott mindig melegebb van.


Én a helyedben megnézném a helyről az őszi-téli képeket, hogy ki mennyire van felöltözve. Vagy vedd fel amit szeretnél, és esetleg legyen nálad/rajtad még valami vékony melegítő felső, amit levehetsz, leadhatsz a ruhatárba, vagy épp felvehetsz, ha fázol.


[link]

2022. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az hogy tavaly fűtöttek, nem jelenti azt hogy idén is fognak. :)
2022. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Max 18°C-ot engedélyez a kormány.
2022. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Állami intézményekben. De ez nem hinném, hogy állami vagy önkormányzati fenntartású szórakozóhely. A magántulajdonod meg addig fűtöd továbbra is, amíg akarod - és amíg megéri vállalkozási szempontból. Valószínűleg egy tácklubot nem fűtenek addig, mint mondjuk egy gyógyfürdőt, de ez csak az üzemeltetőn múlik, semmi rendelet nem szabályozza.


Szép is lenne, ha mondjuk egy szaunát max 18°C-ig lehetne fűteni... :)

2022. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

pedig de

max 18

2022. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!