Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik mostanában a trendi...

Kik mostanában a trendi előadók a tizenévesek körében? Van olyan, aki körül olyan egységes tömeghisztéria van, mint anno a One Direction, Bieber, Taylor Swift vagy Ariana Grande körül? (Légyszi ne linkeket tegyetek, hanem a nevüket írjátok le.)

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknál a kpop, fiúknál rap remix.
2022. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

DJ Tőtöttcigi

666xnixx valami ilyesmi rendszám nevű,furcsa kinézetű előadó.

2022. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De például milyen rap? Eminem, Cardi B, Missy Elliot, 50 cent, Snoop Dogg, Kendrick Lamarr, Tupac, Coolio, Ice Cub, Dr. Dre, Doja Cat? Vagy ezek már öregnek számítanak?
2022. nov. 30. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig vagyok képben a legfrissebb popzenével, de róluk tudom, hogy nagyon ismertek:

Billie Eilish, Ed Sheeran, Dua Lipa, Justin Bieber, Taylor Swift, Ariana Grande, Alan Walker, Marshmello, BTS (ez egy csapat), Blackpink (ez is)


Az utóbbi kettő lehet, hogy itthon kevésbé ismert az előzőeknél, de mindkettő több milliárd össznézettségű csak a YouTubeon - és valahogy hozzám is eljutott a hírük, bár nem vagyok már tizenéves :)

2022. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Huha, ha magyarban is erdekes: Dzsúdló, Krúbi, Betonhofi, Azahriah, ELEFÁNT, Carson Coma, Csaknekedkislány. Rapből még mindig eminem hódít a legjobban.

külföldiben Artic monkeys, maneskin, lana del ray

2022. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen stílusú.


Lányoknak:


Ha átlagos lányosabb stílusú:


Harry Styles, Ariana Grande, One Direction Taylor Swift stb.


Ha sötétebb durvább stílusú: (i'm not like other girls)

Lana Del Rey, Artic Monkeys, Nirvana, Girl In Red


Ha olyan mint én:(kevert ízlésű)

Louis Tomlinson, One Direction, Paramore, Ariana Grande, Taylor Swift, Girl In Red, Fall Out Boy (régi számok) Avril Lavigne, Blink182


Fiúknak: mindenesetben valamilyen mai mainstream rap, hiphop

2023. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!