Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik lehet az a szám amit...

Melyik lehet az a szám amit keresek?

Figyelt kérdés

Semmi konkrétumot nem tudok mondani, csak munkahelyen hallottam egyszer fél percig a dallamot és utána másra kellett figyelnem.

Magyar szám volt, stílushoz hasonló Punnany Massif - Másfél hete c. számához.

https://www.youtube.com/watch?v=IV0Q9O4x3Bc&ab_channel=Punna..


Nem népzenei remix volt, hanem valami hasonló népzenei motívumokkal dolgozó pop szám, vagy népzene feldolgozás. Nem NOX, Rúzsa Magdi meg ilyesmik mert srác/vagy srácok énekeltek benne és más műfaj volt, és nem is Delta mix nem is Kis Grófo vagy roma muzsika. Szerintem valami népszerűbb szám lehetett valamikor, mert vagy rádióból vagy random youtube lejátszási listáról szólt, csak én annyira nem követem a magyar zenét hogy ötletem sincs kik adhatták elő.


Ha bármi tippetek van ami hangzásra hasonló mint a linkelt, de nem a felsoroltak akkor légyszi osszátok meg velem :D



2022. dec. 8. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Brs+Varga Viktor+Biga:Koccintós
2022. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, nekem gyanús hogy a 3# refrénjét hallottam szólni de ha valaki tud még hasonlót nyugodtan ossza meg.
2022. dec. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!