Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon nagy baj ha ilyen fura...

Nagyon nagy baj ha ilyen fura a zenei stílusom? Szerintetek ez változhat úgy hogy berögzűl úgy kb 2 maximum 3 alműfajra?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom magammal hogy leginkább az alter rocktól de az ilyen kicsit keményebb hangzású alter rocktól egészen durva metálig is szeretem az egész nem is tudom fő műfajt vagy hirtelen nem tudom hogy fogalmazzak.

De amúgy az ilyen black metálig de abból is inkább vagy a vegyes death/black metal vagy fordítva. Szóval képzeljük ezt el úgy hogy nirvana, pearl jamtől kezdve a death/black vagy black/death ig el tudok fajulni?

Azért kérdezem mert engem zavar valamiért hogy ezért egyszer le fognak nézni majd:(

Mert nirvanától nagyon megszerettem a bleach albumot meg ugye a nevermind is nagyon jó lehet most csomóan fújozni fognak de most ez az hogy na igen és amúgy a black metal az a burzumnak az ugyanúgy híresebb albumjai a filosofem,hvis lyset tar oss, és a burzum albumig. Szóval érdekel a véleményeteket hogy most tényleg van e bármi baj velem vagy én nem tudom már de segítsetek mert megköszönném:D



2022. dec. 20. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallgass, amit szeretsz, ne azt, ami népszerű. Nem is értem a kérdést, sosem érdekelt mások véleménye, pedig elég durva zenéket hallgatok, be is szóltak annó miatta.
2022. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

lehetséges hogy később változni fog de lehet hogy nem, remélem változik mert örülnék már neki.

Amúgy igen ez az hogy az altert az már nagyon felkapott és hiába látom benne amit látok de a black is mondjuk már sok ember felkapta de azok inkább sdbm-et hallgatnak az meg kicsit más.

2022. dec. 20. 23:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A korral majd érik a zenei ízlésed.

Most - a legnagyobb jóindulattal - sznob vagy, ami jó, mert ebből pár éven belül önálló ízlést fogsz növeszteni és megtalálod azt a kulturális színvonalat/műfajt, ami neked való és örömet lelsz majd benne.

2022. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Utána már nem fogsz ilyen bagatell kérdéseken rágódni :)
2022. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Remélem bár akkor ha a durvább irányzat fele fogok el nézelődni akkor sok ruhám bánja majd de megéri csak majd alakuljon ki tényleg :)

Köszi a rendes választ!

2022. dec. 21. 00:15
 6/15 Salx Narval ***** válasza:
93%
Fiatal koromban a konzervatív rock volt az egyetlen irányzat amit szerettem ez is pár hazai és pár külföldi zenekarra korlátozódott. A 20-as éveim végére már nagyon sok zenekar volt a kedvenceim között ebben a műfajban és megjelentek más irányzatok is de alaphang a rock zenén volt. Még vagy 10-15 év kellett ahhoz, hogy mindenféle más zenei irányzatban is keresgéljek és találjak nekem tetszőt. Most 58 évesen is a klasszikus rock a kedvencem de már nem kizárólagosan. Válogatok ugyan a számok között de majdnem minden irányzatú zenét eltudok fogadni. Szerintem a te palettád is kitágul idővel és ne bánd ha az eredetinek mindvégig vezető szerepe lesz az életedben. Én is rocker maradtam egy életre, nincs ezzel semmi baj.
2022. dec. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Csak nem akarom hogy ha ezt bárki megtudja, mert akkor biztos hogy ki fog nézni engem magának.

2022. dec. 21. 07:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj. Megjátszani magad egy életen át k.rvára fárasztó. Szeretsz, amit szeretsz, és kész. Aki olyan hülye, hogy emiatt lenéz és leépít, azzal nem kell sajnálni, hogy nincs kapcsolat.
2022. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korban már kevéssé téma a zenei ízlés :).
2022. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kifejezetten pozitív dolog, hogy nem vagy szűk látókörű. Nem értem, hogy miért kellene ennek változnia :)
2022. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!