Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyar zenet ajanlani?

Magyar zenet ajanlani?

Figyelt kérdés
Stiasztok, probalo kicsit melyebbre asbi a magyar zenekben, hogy megvaltozzon a velemenyem arrol, hogy a magyar zene nem jo. Olyan rap/hiphop/alternativ zeneket keresek, amikben ertelmes a szoveg, szokimondo, beszel napjaink provlemairol, politikarol, hasonlo. A karomkodas nem zavar. Jobb lenne kevesbe ismert eloado, johetbek kisebbek is. De nyilvan hiresebbek is jok. Legyen azert zeneileg is jo, de nekem a szoveg a lenyeg. (orulnek ha nem a gangszterkedesrol szar gyerekkorrol, csajozasrol szolna)

2023. jan. 10. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lehet más műfaj is keress rá arra hogy Tormentor.

Igazából ha 1 olyan bandát keresünk aki hozzájárult az egyetemi könnyűzenéhez akkor egyértelműen őket kell megemlíteni.(és rajtuk kíván nem igazán van ilyen jelentős)

2023. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FankaDeli esetleg? Ő rappel de inkább ilyen jobboldali beállítottságú.
2023. jan. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindegyiket, sajbos nem találtam olyat ami nagyon tetszett volna. Attól még köszönöm és írjatok nyugodtan.
2023. jan. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!