Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tatabányaiak miért ilyenek?

A tatabányaiak miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Koncerten voltam Tatabányán a Roxxyban nemrég. Nem első rock koncert, amire mentem, de első Tatabányán. Eddig minden koncerten udvarias rockerekkel találkoztam, átengedtek a tömegen, ha tovább akartál menni, pogónál felhúzták a földre kerülőt, ha valaki lábadra lépett elnézést kért, stb. Ezt a viselkedésformát felvettem én is és közvetítettem a 300-as, de még a több ezer fős koncerteken. Tatabányán a Roxxyba pont kezdésre érkeztünk a közel teltházas szórakozóhelyre. Nehezen, szinte nem is akartak átengedni a tömegen a már benn lévők, flegmán, nem törődömként viselkedtek, mint hogyha meg akarták volna mutatni, h ez az ő helyük.

2023. jan. 25. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Pont ezért nem járok a Roxxyba már. Nemtudom miért ilyenek, régen nem ez volt.
2023. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Inkább az a bunkóság, hogy kezdés előtt 5 perccel próbálsz befurakodni előre, amikor mások már rég ott állnak. Kedvencem, ha mindez sörrel a kézben történik, lehetőleg leöntve vele mindenkit.
2023. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Biztos nem voltál még koncerten sokszor ha ez a válaszod! Mindig vannak későn érkezők és koncert közben is helyet változtatók (mert kimegy italért vagy csak könnyíteni magán) minden koncerten. És igen, előfordul, h véletlenül leönt az italával, vagy a lábadra lép, de ez szerintem megint csak hétköznapi jelenség.


Pont a kezdésre érkeztünk meg (a bejárat előtt is már fel volt gyűlve a nép), pia nem volt a kezünkben és nem lökdösődtünk, se nem néztünk csúnyán senkire. Ja, h a Roxxyban a bejárattól számítva át kell menni az egész táncparketten és fel a lépcsőn, ha le akarom tenni a kabátot...én kérek elnézést!

2023. jan. 27. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Tuti? :D Szerintem több koncerten voltam 2022-ben, mint te egész életedben, szóval pont hogy tapasztalatból beszélek, hogy mennyire idegesítőek a kezdéskor előrefurakodó emberek, és aztán még csodálkoznak is, hogy van olyan aki nem engedi őket tovább.
2023. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, te nyertél. 2022-ben több koncerten voltál, mint én.
2023. jan. 27. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem az volt a lényeg, csak szemléltetés, hogy valóban van elég tapasztalatom. Legközelebb menj oda hamarabb és nem lesznek bunkók veled mások sem.
2023. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2023. jan. 28. 00:25
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Egy kocsmából leszűrni egy egész város lakosságát..?! :D

Ez inkább az adott zenekar hallgatóságát minősíti, illetve olyankor több városból is szoktak érkezni..

2023. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Pedig amúgy tényleg a nagyja az paraszt Tatabányán. (egy tatabányai)
2023. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos már mindenhol ilyenek az emberek, persze tisztelet a kivételnek.
2023. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!