Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Youtube lejátszási listában...

Youtube lejátszási listában hogy változhatnak rendelkezésre nem álló videókká egyes felvételek? Összeállítottam egy 13 videóból álló listát, amiből 10-et legközelebb már nem tudtam megnézni.

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy törölték a videókat.


A YouTube kírja, hogy miért nem elérhetőek, amikor megpróbálod megnézni őket.

2023. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig a törölt/nem elérhető videó címére lennék kíváncsi, mert valami eszméletlen frusztráló hogy csinálok egy 200 zenéből álló lejátszási listát, majd pár hónap alatt elérhetetlenné válik 20 zene.

De az hogy melyik 20 volt az esélyem sincs rájönni, Yt meg nem írja ki hogy mi tűnt el...

2023. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: előre tudsz készülni, ha megcsinálod a listát majd kimásolod egy dokumentumba a címeit. Manuális és kicsit körülményes, de utólag (főleg évek múlva) nagyon jól tud jönni.
2023. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zenéknél még nem is olyan nagy gond. Azokat ezrek töltik fel. A lejárszási lista leírásába beleteszel egy számlistát és megkeresed mástól. A probléma, amikor egyedibb videó tartalmat törölnek le. Gyakorlatilag érdemes offline archiválni mindent, ami tetszik vagy szerinted értékes, mert sosem tudod, meddig lesz elérhető.
2023. márc. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!