Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed a Blackbriar...

Mi a véleményed a Blackbriar zenekarról?

Figyelt kérdés
Ha szereted, melyik a kedvenc zenéd tőlük?
2023. márc. 19. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket sajna, de itt az ideje.
2023. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A rock/metal zene tekintetében mindenevő vagyok. A gothic vonal is közel áll hozzám. Úgyhogy az én ízlésemnek abszolút megfelelnek.

A kedvenc számaim: Lilith be gone, Hear you scream, Until Eternity.

2023. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok hallgattam sokat, szóval nagyjából kialakult egy vélemény róluk.

Kezdeném Zora Cock-kal, szerintem kiváló énekesnő, Liv Kristine és Ailyn irányhoz tehető leginkább, de nem tudja tagadni hogy a mai pop hullám is(Lana Del Rey) hatással van rá. Sirenia remélhetőleg megkaparintja egyszer, mert a közös Mortemia dal alapján ő a tökéletes utódja a spanyol szopránnak.


Ami a bandát illeti, nagyon erős Evanescence, ill. korai Within Temptation hatások érezhetők, de jól áll nekik. Nem alkalmaznak túl sok nu-metal elemet sem, ami rontana a képen, ahogy elektronikus zenei eszközök használatát sem viszik túlzásba. Megvan a harmónia tökéletesen.

A dalszerkezet egyszerű, leginkább a Lacuna Coil-t követik ebben(meg daltémákban is).


Igazából most itt az idő, hogy az új albumot promózzák(hamarosan jön) és beleadjanak mindent. Akkor simán benne van, hogy feltőrnek.


Konkurenciát tekintve nincs viszont könnyű dolguk, de egy nagyobb csajos symphonic-metal hullám van kibontakozóban(Xandria/Delain eladások ezt vetítik előre) szóval ha jól szállnak be nem kell félteni őket sem.

2023. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!