Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncerten égő leghátul állni?

Koncerten égő leghátul állni?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek Leander Kills koncertre, ami egy rock banda, és rock koncerteken egyrészt be szoktak vadulni az emberek (lásd pogó) másrészt nem a cuki pici lányok szoktak menni túlnyomórészt. 1 órával kezdés után el kellene mennem, ha el akarom érni az utolsó buszt, viszont ez a tömegben állva a fent említett tényezők miatt kb lehetetlen lenne (én sem vagyok valami nagydarab, se magas). Szóval maradt az az opció, hogy leghátul állok, ahol nyugodtan tudok jönni-menni. Ez így nagyon gáz lenne szerintetek? Pont azért megyek hogy kikapcsolódjak, nem hiányzik hogy beszólogassanak és megbámuljanak...

2023. márc. 29. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni, én is egy elég vékony srác vagyok, voltam már pár koncerten idén (Gloryhammer & Alestorm, Twilight Force, Kissin Dynamite & Dynazty, Beast in Black). Mind metál banda, és mentem előre minden egyes alkalommal. Ha nem akarsz beszállni pogóba, senki nem fog kényszeríteni, én egyszer sem pogóztam (testalkatomból kifolyólag nem lenne sok esélyem). Beast in Blacken pl korán kellett indulnunk, és simán hátra tudtam menni a koncert vége felé, majd röhögve kijutottam.

Szóval nyugodtan menj előre, és indulj el kifelé egy kicsit korábban, max még hátul bulizol egy kicsit, egyedül a ruhatárat nem érdemes ebben az esetben használni.

2023. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog beszólogatni és megbámulni azért, mert hátul állsz. Itt megjegyezném, hogy MINDIG van valaki az utolsó sorban, ha már van legalább 1 sornyi néző.


Egyébként ez a kezdés után 1 órával ugye nem kapunyitástól számított. Mert akkor tényleg nem érdemes menni, ha legfeljebb az előzenekarból látsz 2-3 számot, vagy még azt sem.

2023. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem fog érdekelni, hol állsz. Voltam már koncertjükön, meg is bántam a tömeg közepét legelöl alacsony, vékony lányként :D
2023. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez a kezdés után 1 órával ugye nem kapunyitástól számított? Mert akkor tényleg nem érdemes menni, ha legfeljebb az előzenekarból látsz 2-3 számot, vagy még azt sem.
2023. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, az 1 órát a Leander Kills koncert kezdetétől számoltam (19 óra kapunyitás, 20 előkoncert, 21 Leander Kills, és 22-kor kell elmennem).
2023. márc. 29. 14:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem, pénteken Veszprémben lesz Leander Kills. A zenekar 22:30-kor kezd elvileg, szóval ha 23:30-ig tudsz maradni, akkor érdemes lehet menni. Ha csak 21:00-ig, akkor nem igazán.


Menetrend:


20:00 kapunyitás

21:30 No Respect koncert

22:30 Leander Kills koncert


Nem ismerem a helyet vagy a várost, de ha nem lesz dugig, hogy mozdulni se lehessen, akkor könnyen el lehet indulni akár középről is. Még gyorsabb is haladni, mint koncert végén, mert a nagy többség akkor indul, olyankor van nagyobb sorbanállás.

2023. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ja úgy rendben akkor!
2023. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Akkor azóta megváltozott, örvendek :')
2023. márc. 29. 15:14
 9/13 A kérdező kommentje:
*#6
2023. márc. 29. 15:14
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Ott is kell lennie valakinek.
2023. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!