Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapest park első sor??

Budapest park első sor??

Figyelt kérdés

Sziasztok még nincsen tapasztalatom ilyen téren, érdekelne, hogy egy teltházas budapest park koncerten vagy másmilyen nagyobb koncerten hogyan lehet első sorban lenni a küzdőtéren?

Kapunyitás előtt órákkal ott kell már lenni? És el sem lehet mozdulni pl italért, mosdóba, mert elveszik a helyem? Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata várom a válaszokat köszii



2023. ápr. 2. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kapunyitás előtt órákkal ott kell már lenni? "

Ha teltházas aznap délelőtt, nem viccelek. Aki már csak előtte 2 órával ér oda annak max 2. sor. Fölig ha lesznek VIP-sok is akik meg előbb mehetnek be.(VIP jegy sem hülyeség és nem kell olyan nagyon korán elindulni)

"És el sem lehet mozdulni pl italért, mosdóba, mert elveszik a helyem?"

Ezért szoktak többen menni az emberek és nyáron el sem érdemes indulni egyedül. Van amikor normálisak, volt rá példa hogy nem foglalták be a helyet de volt már az ellenkezőjére is. Többnyire közönségfüggő. Általában 4-5 óra egyhelyben állás szokott lenni.(bár ha tényleg meleg van meg minden nem érdemes bekockáztatni mert rosszullét lehet a vége)


Szóval igazából az első sorokért mindig nagy a harc, mert a korlát miatt sokkal kényelmesebb. Aki az napra vesz ki szabadnapot garantáltan ott lesz már kapunyitás előtt sokkal, max. azok mennek utoljára oda akiknek ez nem fontos.

2023. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen a választ, akkor ha 17 órakor lesz a kapunyitás, akkor már délelőtt ott kell lennem? Azta, de szerintem bevállalom mert megéri. Ketten megyünk barátnőmmel amúgy, de akkor inkább nem kockáztatom meg, hogy elmozdulok és annyi a jó helynek, csak ugye italt nem lehet bevinni, ha meg becsiccsentve érkeznék, mire kezdődik a koncert ki is menne a nagy állásokban :D
2023. ápr. 2. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapunyitáskor vegyél egyből inni magadnak is meg a barátnődnek is, addig ő megtámadja az első sort.
2023. ápr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül mennyivel korábban mentél? Én szombaton fogok menni.
2023. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem néztem az oldalt. Délre voltam ott, 5 kor volt kapunyitás :D biztosra akartam menni, na. De már 10en kb ott voltak. De elég lett volna 14 óra körül menni mert dél és 2 között 1-2 ember jött csak. Megérte amúgy mert kb második sorban voltam :)
2023. aug. 29. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!