Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek az ezekhez hasonló...

Szeretitek az ezekhez hasonló zenéket?

Figyelt kérdés
Skillet, Three Days Grace, Thousand Foot Krutch, Green Day, Red, Breaking Benjamin, Ashes Remain, Citizen Soldier, Slayer, Sixx.A.M., Avril Lavigne, Paramore, Tonight Alive, AC/DC, Metallica, Muse, Linkin Park, Starset, KALEO, Pink Floyd, The Beatles, The Rolling Stones, The Beach Boys, Nirvana, Fall Out Boy, AWOLNATION, All Good Things, Bad Wolves, Radiohead, Jonas Brothers, Taylor Swift, Panic! At The Disco, OneRepublic, Imagine Dragons, Twenty One Pilots...

2023. ápr. 14. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Avril kicsi koromban volt nagy kedvencem, pár számát most is meghallgatom a nosztalgia miatt. A Linkin Park első 2 albumát most is szeretem. A felsoroltak közül a többit nem.
2023. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsoroltak közül a Green Dayt, a Linkin Parkot és a Skilletet szoktam rendszeresen hallgatni. Talán még a Fall Out Boyt is. Avrlit/Paramoret olykor-olykor én is nosztalgia miatt rakok be, de egyébként nem jellemző. A Rednek és a Bad Wolves zenekarnak van egy-egy dala, amit kimondottan szeretek, azok sokat szólnak. De alapjában véve magukat a bandákat nem hallgatom annyit. A többit nem igazán szoktam.
2023. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 madi111 ***** válasza:
100%
A Slayert és a Nirvanát igen.
2023. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2023. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felsoroltak közül Metallica és Slayer, esetleg ritkán Nirvana.

Pink Floyd sem rossz, a többit nem hallgatom.

2023. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Slayer, Metallica, Nirvana, The Rolling Stones, Muse, AC/DC vannak az autós pendriveomon. Ezeket gyakran hallgatom.

Tegnap óta az új Metallica album szól most. Előtte meg a Rammstein ment sokat.

2023. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!