Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik az új Metallica...

Hogy tetszik az új Metallica album, a 72 Seasons?

Figyelt kérdés
Szerintem hangzásban Death Magnetic teljesen. Én egy közepesen jó albumnak tartom eddig. Aztán lehet változik ha többször meghallgatom.

2023. ápr. 20. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgattam kétszer, nem érzem hogy többször meg kéne. olyan semmilyen
2023. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gyengébb album az elődjénél, az a gondom vele, pedig az előd is csak közepes. jobbat vártam
2023. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször meghallgattam ,de folyton azt érzem, hogy ha meghallgatok róla egy számot, akkor hallottam az egész albumot.Annyira egysíkúak a számok.
2023. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ti milyen heavy metal albumot ajánlanátok, ami tényleg jó? És mondjuk a közelmúltban jelent meg?
2023. ápr. 21. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha heavy metal akkor Riot City - Electric Elite. 2022-es album, de a 2019-es Burn the Night szerintem még jobb.

Ha megtetszik, gyere a koncertre is, május 22, Budapest, Dürer Kert.

2023. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tedd fel az Amorphis-t kérdező. nekem jobb élmény volt
2023. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ahogy most olvastam a kommenteket, bennem is megerősödött az, hogy nem olyan jó, mint a többi. De nem akarom leszólni, mert én még ennyit se tudok :)

Amúgy egy egy dal ritmusa olyan, mint a régebbi daloknak a ritmusa. Tetszik is, meg nem is igazán. Nekem mondjuk a Death Magnetic és a St. Inger is nagyon tetszik.

2023. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZorPrime ***** válasza:
#4: Ha heavy/power metal érdekelne (és nem zavar, hogy csajbanda), hallgasd meg a Lovebites utolsó, 2023-mas lemezét (Judgement Day), mert az valami fenomenális lett.
2023. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!