Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BTS koncert volt valaha...

BTS koncert volt valaha Magyarországon? Vagy esetleg lesz?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha jól tudom pár éve voltak Magyarországon. De nem biztos.
2023. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Nem volt BTS koncert Magyarországon és nem is lesz.

2023. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az nem biztos, hogy nem lesz. Valamikor AKARTAK jönni.
2023. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer majd akarnának jönni. Vagy legalább egy közeli, mondjuk szomszédos országba.
2023. máj. 6. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
2017-ben akartak jönni, bár tekintve hogy 2025-ig biztosan nem fog összeállni az együttes újból, ha jönnek is, akkor sem mostanában fognak. Nekem ettől a szüneteléstől nem jó az előérzetem, nem lepődnék meg ha a kiadójuk csak random benyögné, hogy feloszlanak...
2023. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#1 vagyok, ezt szeretném küldeni azoknak, akik lepontoztak engem (a piros mezőben lévőt kell elolvasnotok, de előre mondom, hogy le kell tekernetek egy kicsit):

Ez bizonyítja, hogy VOLT ITT A BTS! (2021)

[link]

2023. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen kaptak valami díjakat, de attól még nem voltak Magyarországon. Márcsak azért sem lehettek, mert akkor sokkal nagyobb lett volna a hype, hogy itt vannak.
2023. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!