Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 22 éves nőként egyedül rock...

22 éves nőként egyedül rock koncertre Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy vidéki, kisvárosi nő vagyok. Sosem jártam ilyen helyekre. Illetve pár éve voltam egy nagyobb fesztiválon, de társaságban. A helyi, kisebb rendezvényekre is másokkal megyek. Eléggé intro vagyok és szorongok, de ezt az előadót nagyon látni szeretném. Nem volt ki eljöjjön velem, így hát megvettem magamnak a jegyet.

Először is, attól is félek, hogy nem fogom tudni elfoglalni magamat, amíg el nem kezdődik a koncert. Ez egy fesztivál, 2 órával előtte ki szeretnék menni, hogy jó helyem legyen. Félek, hogy szorongani fogok.

Másodszor, eléggé félek, hogy fiatal, nagyvárost nem ismerő nőként kicsit elveszek majd ott. Nem is Pestre gondolok, hanem a hatalmas tömegre. Ha valaki majd bepróbálkozik nálam, de nekem ez nem fog tetszeni, nem fogom tudni leépíteni stb. Szívesen venném, ha hozzáverődhetnék ott egy csapathoz, de a nyomulós, vagy durva alakok egy kicsit aggasztanak. Meg a részegek.

Mennyire durva egy fesztivál fiatal nőként egyedül?


2023. máj. 23. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már érdekel melyik előadó érdekel?
2023. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen fesztiválról van szó.

Koncerteken általában normálisok szoktak lenni az emberek és odafigyelnek az embertársukra, de vannak fesztiválok, ahol szerintem többet isznak az emberek.


Melyik koncertről és fesztiválról van szó?

Még, akár szívesen el is kísérnélek, ha tetszik az előadó.

2023. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is lehet, hogy várakozás közben beszélgetsz a melletted lévőkkel, akik utána tudnak segíteni, ha gond van.
2023. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Guns n roses?
2023. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fesztiválról van szó, szóval valószínűleg Powerwolf vagy Kreator lesz.

Az előbbire tippelek.

Fezen-t kizárnám, mert az nem nagyváros.

2023. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyik sem. :) Egyébként Open Road Fest.
2023. máj. 25. 23:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval a 120-as évforduló Pesten.
2023. máj. 25. 23:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már vettél jegyet, szerintem érdemes menni.


Nem ismerem se a helyszínt vagy ezt a rendezvényt, látszólag valami motoros rendezvénynek tűnik. Az ilyen motoros találkozókra nem a balhésabb réteg jár. Plusz ha van (drága) belépőjegy, az is elég jól megszűri a népet, hogy nagyrészt olyanok mennek, akiket tényleg az előadók és/vagy az közösség miatt mennek, nem randalírozni.

Tömeg szinte biztosan lesz, előfordulhatnak beszélgeni vagy ismerkedni próbáló alakok, de remélhetőleg nem a tolakodó, bunkó vagy erőszakos fajta.


Így látatlanban nem tartom veszélyesebbnek, mint egy tetszőleges ingyenes éjszakai tömegrendezvényt vagy városi klubot.

Budapest sem extra veszélyes éjjel sem, ha észnél vagy, figyelsz a holmidra, kerülöd az eselegesen "rosszarcú" alakokat.

2023. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos igen, én nem vagyok motoros, csak egy előadó miatt megyek. A jegy 10 000ft feletti. Egyik éven már voltam pont ezen a rendezvényen, de azt a Balaton mellett tartották, és akkor az anyámmal mentem, mert az akkori zenekart szerette. Akkor nem volt semmi baj. Két pasival dumálgattam, de ennyi. Ez 4 éve volt. Most viszont még az anyámat sem érdekli.
2023. máj. 26. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt így végig olvasva én nem féltenélek. Ha már jártál egy korábbi ilyenen, meg egyéb fesztiválon, helyi rendezvényeken, tudod, hogy nagyjából mire számíts. A város lehet új, de ha már megoldott az út oda-vissza, vagy esetleg szállás, akkor nincs mitől félj. (Főleg a GPS-es telefonok világában...) Írtad, hogy 4 éve már voltál anyukáddal, akkor mindössze 18 évesen. Azóta felteszem sokat komolyodtál. :)


Persze te döntesz. Sem rábeszélni, sem lebeszélni nem akarlak.

2023. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!