Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem tenne jót ez...

Csak szerintem tenne jót ez Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Budapesten megvan az infrastruktúra (stadionok, koncerthelyszínek) fesztiválok és koncertek rendezésére. Ha olyan előadókat hívnánk, akik ritkán járnak ebben a térségben (távol-keleti, rétegzene, stb.), akkor sok rajongót be tudnánk vonzani a környező országokból, mivel Magyarország tranzitország és jól megközelíthető helyen van. A külföldiek itt foglalnának szállást és fogyasztanának is, ami szintén a magyar GDP-t növelné. Persze ahhoz, hogy ez megvalósuljon, ehhez nem olyan lineup kellene, ami 10 éve is már lejártnak számított.

2023. máj. 30. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen rétegzenét játszó bandák még a környező országokbeli rajongóikkal együtt sem töltenének meg ekkora stadionokat. Ezek a Metallicára, Iron Maidenre, Kissre, stb. vannak kitalálva. Én pl. nagyon szeretem a Monster Magnetet, de amikor Magyarországon felléptek, éppen elég volt nekik a régi Dürer Kert nagyterme.
2023. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vmg ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1-es hozzászólóval, szerintem sem töltene meg egy stadiont, az ilyeneket ezért is rendezik kisebb helyeken.
2023. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pszichológus atya ***** válasza:
100%

Ha a távol-keleti előadó nem tudja beilleszteni egy közép-európai turnéba (mondjuk hétfőn Csehország, szerdán Lengyelország, pénteken Magyarország, vasárnap Románia) a koncertjét akkor csak egy szóló budapesti fellépés miatt nem fog eljönni. A hazájában 10x annyi időt kereshetne annyi idő alatt, míg a repülőn utazik a stáb és kipihenik az időeltolódást. Vagy legalábbis akkor nagyon-nagy gázsit kell neki fizetni, s a koncert veszteséges lesz. A Sziget is csak úgy tudja kigazdálkodni egy-egy egzotikus sztár meghívását, hogy ők közben amúgy európai turnén vannak.

A stadion koncert meg eleve rétegműfaj - ez tényleg annak a néhány pop/rock előadónak a kiváltsága akik megtehetik, hogy szakadó esőben is koncerteznek, mert a csurom vizes pogót is bevállalják a rajongók, hogy láthassák őket.

2023. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig is így volt vagy mi a kérdés?
2023. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!