Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet bulizni Egerben?

Hol lehet bulizni Egerben?

Figyelt kérdés

Szombaton (június 3.) érkeznénk, 5-en lányok. Nem ismerjük egyáltalán Egert, így csak a Broadwayt tudjuk. Ott techno party lesz, nem biztos, hogy az a mi világunk. Érdeklődnék, hogy nem e van itt Egri aki tudna szórakozóhelyeket, bulikat mondani? (23-24 évesek vagyunk)

(Lánybúcsú)


TUDOM HOGY VAN MÁR ILYEN KÉRDÉS ITT, DE NEM 2013-AS KÉRDÉSNÉL FOGOM MEGTALÁLNI A VÁLASZT. FRISS INFÓRA LENNE SZÜKSGÉEM!



2023. jún. 1. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Broadway Monkey-n kívül a Hippolit-ot tudnám ajánlani szórakozóhelynek. Azonkívül a belvárosban elég sok kocsma van ahol esetleg kocsmatúrázni is lehet, Bíboros, Békafütty, Tibi Atya kocsmája, Artiszt és még sok másik.

Sajnos szórakozóhelyek esetében eléggé megcsappant a szint Egerben, a belvároson kívül még a Szépasszony-völgyet tudnám ajánlani, de azt nem tudom mennyire fiatalos egy szombat este, személy szerint én nem mennék oda bulizni, de sokan megtalálják a szórakozást ott is.

2023. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NTBS ***** válasza:
50%
Szórakozóhelyeken.
2023. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én itt elek de 10 éve nem voltam itt bulizni, mert hova? 😂😂

18 évesen tényleg csak a broad volt, mondjuk vidéki isten háta mögötti kis faluhoz képest az nem volt rossz

Meg az érsekkertben volt meg egy elég jó club ahol rnb szólt

2023. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Electrifymyheart ***** válasza:
Eventus baba
2023. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém.
2023. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!