Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell koncertet csinálni?

Hogy kell koncertet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kitaláltam hogy milyen jó lenne egy Summer days háromnapos koncertet csinálni. Elhívnám Rita Orát, Britney Spearst, David Guettát meg Timmy Trumpetet magyarok közül meg az Azahriát meg a Dzsúdlót. Ennyi jutott eszembe de még gondolkodom kit kéne hívni.

Szóval hogy kell felhívni az előadókat hogy eljöjjenek? Mi a telefonszámuk? Tudnának duettezni is Dzsúdló örülne egy Timmy Trumpetet duettnek. És jöhetne bárki a program közös sátrazás az énekesekkel este meg buli. Ki jönne egy ilyenre? Hogy kell felhívni Rita Orát és a többieket?



2023. jún. 2. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. legyen sok pénzed, de rengeteg.

Meg persze ismeretség és nem utolsó sorban fizetőképes kereslet.

Itt Magyarországon az utóbbi sántít.

2023. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van zsebpénzem amit kaptam ballagásra de a jegyek árából kifizetek mindenkit úgyis mindenki jönni fog. De mi a telefonszáma Rita Orának????
2023. jún. 4. 02:22
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Legközelebb a humor kategóriába tedd fel légyszi. Tudom, nem oda való, mert nem vicces, de oda még elfér.
2023. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Irigy kommenteket nem kértem. Tudom hogy te ilyet nem tudsz csinálni nem is kell irigykedni hogy én legalább megpróbálom.
2023. jún. 5. 11:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rita Ora és Timmy Trumpet lesz Szegeden a SZIN fesztiválon. David Guetta a Szigeten Budapesten. Britney Spearsről nem tudom, hogy aktívan koncertezik-e. A magyarokat meg még könnyebben elcsípheted itt-ott.


Ha nagyon akarod, ott láthatod őket. (Esetleg ott megpróbálhatod elkérni tőlük a telefonszámukat :D )


Saját bulihoz meg ajánlanám a lemezjátszót, pendriveot, YouTube-ot, Spotify-t és társait.

2023. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is akarok koncertet csinálni és én is meg akarom hívni a saját koncertemre a kedvenc előadómat
2023. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A telefonkönyvbe benne van a számuk
2023. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A külföldi énekeseknek is?
2023. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van 250- 500 milliod meg rendezni ?:D

Kétlem..

2023. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gungasam ***** válasza:
A koncert szervezés bizalmi ügy. Még ha hivatásos koncert szervező volnál sem biztos, hogy eljönne Neked egy is az említettek közül. Nem ismernek, nem bíznak benned. A közönséget is meg kell szervezni (az jó sok reklám költség) Még bőven a koncert előtt. Ehhez befektetők kellenek, nem egy középiskolás zsebpénze.
2023. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!