Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha már fiatalon hallgatok...

Gáz, ha már fiatalon hallgatok régi nótákat, illetve katonadalokat? (14 éves vagyok)

Figyelt kérdés

2011. jan. 1. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt hallgatsz ami tetszik.
2011. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
hát meglehetősen. felvállalhatatlan. ha kúl akarsz lenni, akkor csakis adam lambertet, lédi gagát és hasonló kommersz gagyi antizenét szabad hallgatni. nekem elhiheted. én már keresztülmentem The Exploiteden, Mindless Self Indulgencen, Zámbó Dzsimin, mostmár csakis Katona Klárit meg Galambos Lajcsit hallgatok, de már rég ki is tagadtak a menők klubjából :( olyan depi lettem miatta hogy már arra is gondoltam öngyi leszek. ne akarj az én sorsomra jutni.
2011. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Így van, azt hallgatsz amit akarsz. Ez így önmagában egyáltalán nem gáz. :) Viszont nem akarlak megsérteni és nem bántásból mondom de az osztálytársaid előtt ne nagyon híreszteld. Jellemző a mai fiatalságra, hogy vannak ún. "vezéregyéniségek", amit ők mondanak, az után kell menni, aki nem követi őket (legyen itt szó akármiről, zenéről, öltözködésről stb.) az nagyon durván le van nézve, el van tiporva. Tudom, mert én is ebben élek. Bár ha mázlista vagy és megértő, elfogadó osztálytársaid vannak akkor nincs probléma.:) Szóval ne aggódj, szerintem nem gáz. 17/F
2011. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekelne, mert én is hallgatok mindenféle zenét (jó nem katonadalokat XD), bár én inkább mai zenéket szóval ezért nem cseszegetnek...

figyelj, hát igazából le kellene szarnod, mit gondolnak, de elég valószínű, hogy kiröhögnék ezeket a zenéket, mondjuk én nem ismerem akiket te ismersz, de ez valószínű.

hát otthon gondolom azt hallgatsz amit akarsz utcán suliban meg mp3 vagy ilyesmin ott meg úgy se hallják...

2011. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem :3

az osztályombeli fiúk is szeretik az ilyesféle hazafias dalokat^^ és hát, én és, még ha lány is vagyok :D

2011. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat%!
2011. jan. 3. 19:28
 7/7 anonim válasza:
87%
en a naci indulokat birom nagyon :) páncélos indulo a kedvencem
2014. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!