Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék énekelni, de nem...

Szeretnék énekelni, de nem tudom, hogy tényleg semmi hangom nincs, vagy csak nem engedem ki mert szégyenlős vagyok. Mit tehetek? 17/f

Figyelt kérdés

Igazából nem is énekelni szeretnék, hanem ragga-t (reggea rap-es verziója. Valamiért nagyon nem megy, pedig a nyelv már tök jól megy. Létezik, hogy valakinek a rap-hez sincs hangja? ahogy visszahallgatom magam olyan mint egy óvodás szégyenlős gyerek.

Aki nem tudja mire gondolok annak mutatom, hogy mire gondolok: http://www.youtube.com/watch?v=ER2OOpIHLBo&feature=related

Már a beszéd se megy az elején, mert teljesen máshogy hangzik tőlem. Lehet, csak mert nem merem kiengedni a hangom?

Nameg szerintem valamennyire ő elváltoztatja a hangját mert a beszédhangja az ilyen: http://www.youtube.com/watch?v=1Vo46yXY75Q&feature=related


2011. febr. 6. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán létezik, hogy nincs hangod.

De nekem sincs, mégis énekelek, mert leszarom. Színpadon. Sikerrel.

Sosem az számított, hogy mit csinálsz, hanem az, hogy hogy adod elő.

Azért szart ne csinálj! :D

2011. febr. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ki a hallgatóság?:D vagy hogy adod elő és mit, hogy sikeres vagy?
2011. febr. 7. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Elmondok neked valamit, amit én egy bölcs gitárostól hallottam.


"A zenélésben 2 dolog számít csak:

1, Szeres zenélni.

2, Szerezz örömet a zenéddel más embereknek."


Szerintem ez hatalmas igazság. Amig ezt szem előtt tartod addig nem számít semmi más;)

2011. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én szeretek ilyeneket énekelgetni. Halkan amikor egyedül vagyok itthon... és nagyon rossz így... nem tudom, hogy a hangommal van a gond, vagy mivel. Nem túl erőteljes. Belülről teljesen mást hallok. Egyre jobban hajlok arra, hogy ide nem is énektudás kell. Csak határozottság és hang elváltoztatás. De valamiért mégse tudok így énekelni, de még beszélni se.
2011. febr. 8. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam detto ugyanez a helyzet... :D
2013. jún. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!