Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kilencvenes éves közepe...

Rolls kérdése:

A kilencvenes éves közepe tájékán volt egy Szerelmes Dalok Magyarul című kazetta. Varga Miklós-Hotel california, ez biztos hogy rajta volt. További előadó, szám cim, eredeti szám stb. Hogyan juthatok hozzá ehhez az albumhoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de a Hotel Californiát az EAGLES együttes játsza eredetileg.
2011. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dzsémi válasza:
Én is azt keresem, ez is rajta volt szerelmes szám volt Glenn Mederios - nothing gonna change my love for you magyarul emlékezz csak - Szöveg töredékre emlékszem: Nem maradt már más csak egy szét tépet levél. Reflén: Nem tudom, hogy mért nem szól nem hív hisz szeretem és többé más nem számít rohanó és őrült évek nem tudom miért múltak el végleg. Nem tudom, hogy mért nem szól nem hív hisz szeretem és többé más nem számít rohanó és őrült évek elmúltak és elszállt minden nyár. Azt hiszem pontos a szöveg, sajna nem most volt, nagyon jó lenne újból hallani. Aki tud segítsen. Volt a kazettán emlékszem arra a számra, hogy Hotel Kalifornia Magyarul. Ha megszerezted azóta írd meg kérlek.
2013. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!