Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van erre valami gyakorlat?...

Van erre valami gyakorlat? (Gitár, bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Most kezdtem el tanulni a sweep pickinget,már ezelött is tanultam csak nem ilyen gyorsat

http://www.youtube.com/watch?v=PC9BP5qnWtI

1 hete gyakorlom kb napi 3-4 órát.Már megy olyan gyorsan mint a felvételen,csak az a baj,hogy elötte vagy 1 órát lassan le kell játszanom,hogy gyorsan mennyen.Vagy ez csak azért van mert elöszőr tanulok ilyen gyors témát ?

Na de nem csak ez a gond:Amikor gyorsan játszom az utcsó 3 húr közül valamelyik biztos bele szól,és nemlehet hallani azt amit játszok.Tettem hajgumit a végére így már nem szól bele,de én úgy szeretném megtanulni,hogy semmilyen segédeszközzel.

Valami gyakorlat erre,hogy tisztábban mennyen vagy valami?

Előre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 6. 12:33
 1/3 Thurston ***** válasza:

Alap akkordokkal érdemes próbálkozni. Én Malmsteen-nel tanultam erpeggiozni, mert azok tök alapok. Nincsenek speckó hangkészletek, húrkihagyások, még módosított akkordok se nagyon, tényleg csak az alapokat darálja.


Ha már az ilyesmik mennek tisztán és gyorsan, akkor meg Jeff Loomisnak vanna tanulásra jól használható dolgai:

http://www.youtube.com/watch?v=XDdQtSCjITw&t=35

2011. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van egy nagyon elcsépelt-viszont nagyon igaz-mondás,miszerint "Gyakorlat teszi a mestert" és ez tényleg így van...minél többet próbálod,és csinálod,annál jobban megy...én nekem nem volt erőm kigyakorolni,tisztelet neked:D de majd eccé...
2011. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thurston ***** válasza:

Amúgy az arpeggioval voltam én is úgy rengetegszer, hogy feladom, mert ez nekem nem fog menni...

Mondjuk ma meg imádom, nyilván azért, mert a fenti miatt ezt a technikát tartom a legérdekesebbnek.

2011. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!