Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mehet egy lány egyedül discoba...

Mehet egy lány egyedül discoba? 25/L

Figyelt kérdés
Sokszor van h a barátaimnak nincs kedvük jönni,de én meg nagyon szeretek táncolni! Ez esetben mehetek egyedül vagy veszélyes? Elrabolnak meg ilyesmi? Csak mert olyan gáz h pasik mehetnek egyedül,nők meg nem,csak azért mert mi gyengébbek vagyunk,nem tudjuk megvédeni magunkat...vagy csak túllihegem a dolgot ?
2009. febr. 24. 07:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Sajnos a mai közbiztonság mellett nem ajánalnám, hogy egyedül menj. Régen, úgy 10 éve (16 évesen) még elmentem én is egyedül, ha nem jött velem senki, de csak olyan szórakozóhelyre, ahová minden hétvégén jártunk. Idegen helyre nem mentem volna én sem.
2009. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne mehetnél?

Oda mész egyedül ahova akarsz. akár 16 vagy akár 25.

Csak arra figyelj ne mászkálj egyedül sötétben föleg ott ahol mások nem járnak. Ne menj el senkivel sem és figyelj ne tegyenek az italodba semmit.

De ezek mind elöfordulhatnak ha több emberrel mész is.


De ha pl kocsival mész és kiszállsz a disco parkolójában és haza felé is így mész akkor semmi bajod nem lesz a discoba. Vagy taxizol.

2009. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem ajánlanám. Én is 25 vagyok, régebben el is mentem bulizni egyedül, vagy kettesben barátnőmmel. De volt egy-két rossz tapasztalatunk. Nagyon állatok az emberek ha isznak, vagy drogoznak. Mindenképp szerezz egy barátnőt, akivel elmehetsz bulizni. Ma már semmiképpen nem indulnék el egyedül. Egyedül egy nő az éjszakában = préda, védtelen.
2009. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én 22 évesen a múlt hétvégén elmentem egyedül szórakozni. Nem volt semmi probléma. Kicsit ismerkedtem is. De azért mindenképpen olyan helyre ajánlatos menni, ahol már voltál, ismered a helyet.
2009. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!