Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitáron szeretnék...

Elektromos gitáron szeretnék játszani, még kezdő vagyok, kinéztem egy gitár szettet, mi na véleményetek róla, megéri e? (Ibanez GRX70DXJU)

Figyelt kérdés
Itt egy link a gitárról: [link]
2011. márc. 30. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha van 70ezred akkor abbból ne szettet vegyél mert a szettben a gitár amit te néztél kb 20-30 ezer körül van:S inkább vegyél 1 gitárt és hozzá 10-15 wattos erősitőt.Itt nézelődj a gitárokból (Cort,Epiphone,Squier) [link]

és itt az erősítő [link]

2011. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Thurston ***** válasza:
A hetvenezres Ibanez pont annyit ér, mint a harmincezres hárlibenton. Szóval az első válaszolót támogatom.
2011. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
[link] ez olcsóbb de sokkal jobban megéri.
2011. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én ugy tudtam, hogy az Ibanez jó gitárokat gyárt, és ez hogyhogy 20-30 ezret ér, és mi a baj vele?
2011. márc. 30. 19:53
 5/15 Thurston ***** válasza:
Pont azért, mert a laikusok is "úgy tudják, hogy az Ibanez jó", baromira felülárazzák a gitárjaikat.
2011. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem, és valami olcsóbb Ibanezről nem tudtok?

És az SX-ekkel mi a helyzet?

2011. márc. 30. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Most mondták, hogy az Ibanez túlárazza a gitárjait (ez igaz), erre egy olcsóbb Ibanezt akarsz venni..?


Vedd meg a linkelt Cort szettet, kétszer annyit ér, mint ez az ibanez.

2011. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja még annyit hozzátennék, hogy metált gyakorolnék! :D

Bár tudom ez annyira nem gitárfüggő...

De köszi a tippeket.

2011. márc. 30. 20:16
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyenlőre ez a Cort szett a nyerő, de még utoljára valami, hogy nézegettem ilyen szetteket, itt találtam egy SX Sg formát. [link]


Szerintetek az SX gagyi márka, vagy megfelel kezdőknek, haladóknak?

2011. márc. 30. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
SX az ugy ahogy van koncert vegen tordelni valo. Ibanezt meg 200 ezer alatt ne vegyel! Cortot ajanlanek, nekem is az van. Egy X2-es. 80ezerbol kijott egy 15W-os Roland erositovel es minden cuccal. Ha mar nagyon sok penzed van akkor meg mindenkeppen Fendert vegyel. Mondjuk ez a marka nem kifejezetten metalra valo :)
2011. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!