Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 90. es évekbeli pop, discozené...

90. es évekbeli pop, discozenét keresek, aminek a fonetikus szövege azt monja hogy: Hon korrent fa.. Ez a refrén ismétlődik sokszor benne. Hon korrent fa. , egy lány énekli, talán francia, ki ez a lány?

Figyelt kérdés
KEdves régi kedves discozenét szeretnék álltalatok ujrahallgatnim csak a nevét nem tudom, ezálltal rákeresni sem tudok.
2011. máj. 11. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Sash az előadó, és Encore Une Fois a a szám cime!

Bocsi, most nem tudok linkelni....

De jót röhögtem: Hon korrent fa... :))))))))

2011. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Isten vagy, Ezerszer köszönet érte. Tudtam hogy nagy favágóság amit irtam, de én ugye ezt hallom ki az énekből. Örülök hogy legalább viccesnek vetted. Reménykedtem hogy valaki megérti mit akarok. Igen Ez Az! köszi. 5 éve keresem. Akárhogy ütöttem be a keresőbe nem találtam, Mostmár értem miért :)
2011. máj. 12. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy örülsz! :))

Amúgy én is imádtam régen ezt a számot, meg vannak még jó számai amúgy a Sash-nak!

2011. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!