Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Használtátok már az i-doser-t?...

Használtátok már az i-doser-t? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Milyen hatásai vannak?

Káros az agyra?

És hogy lehet elérni hogy 100%-ban működjön?

És szerintetek Melyik a legjobb dose?


2011. jún. 20. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Van több mint 100 válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=i-doser&sbmt..


Mivel ez valójában nem drog, ezért ha úgy állsz hozzá hogy úgysem sikerül, akkor nem lesz hatása, ha úgy állsz hozzá hogy hatni fog, lehet csak a placebohatás miatt érzed az eredményét, ezt egyénileg kell kipróbálni, nem más szubjektív véleménye alapján beállni az egyik csoportba.

2011. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thurston ***** válasza:

"Mivel ez valójában nem drog, ezért ha úgy állsz hozzá hogy úgysem sikerül, akkor nem lesz hatása"


Igen, tehát a válasz a kérdésre, hogy ez a cucc szart sem ér. Ami szomorú, ha figyelembe vesszük, hogy hangokkal tényleg lehet stimulálni az agy bármely részét, károsodás nélkül is. Ráadásul nem is olyan bonyolult dolog ez. Szóval nem értem, hogy ha már ekkora feneket kerítenek ennek, akkor miért nem csinálják meg normálisan.

2011. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát mindegyik dózisnak más a hatása és nem káros az agyra elvileg. kell hozzá csendes, nyugodt környezet és sötétíts el. nekem fű nem működött, quick happy-n viszont elkezdtem röhögni :D
2011. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát a Heroinnal volt egy kis hallucinácio,beképzelés...hangokat halottam es mintha valaki mindig beszélne a fülembe.De a Quick happy-nél jobb lett a kedvem es akármire gondoltam mosolyogtam,nevetgéltem de ez nem tartott sokáig,pár perc.A Nitrous-nál tényleg éreztem egy ki felpörgést és beszédhibák is jelentkeztek,de ez sem tartott sokáig.A Downer kipróbálása után kicsit csalódott voltam mert nem igazán volt hatása...de kb. fél óra után kicsit szédelegtem es elfáradtam és valahogy kiestek dolgok..de nem tudom hogy a Downertől volt-e.A French Roast-ra mondhatom nyugodtan hogy működik,legalábbis nálam...egyszerűen elűzi a fáradtságot.Szóval szerintem érdemes kipróbálni..nekem jók a tapasztalataim. :)
2012. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!