Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Arra vagyok kíváncsi, hogy a...

Arra vagyok kíváncsi, hogy a 70-es,80-as,90-es évek rockkirályai közül kik zsidó származásúak vagy vallásúak? Jelen pillanatban Iggy Pop származása érdekelne, konkrét infót még nem találtam róla, de bárkiről tudtok, írjátok le.

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdenétek antiszemitázni, közlöm, h leszarom, ha valaki annak gondol.
2011. jún. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Slash(GNR), Paul Stanleyn(Kiss), a Ramonesbol ketten de nem tudoma nevüket, és a Televisionbol is vannak. Egyébként egy csomo rocksztár zsido. És? Aki emiatt nem hallgatja öket, hülye. Iggy Pop sztem nem az, olvastam a könyvét és semmi nem utal rá.
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. én is ezekről hallottam eddig. a zenéjük meg tényleg fasza
2011. jún. 22. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt olvastam ebben a könyvben: [link] hogy azzal keltett Iggy megbotránkoztatást (többek között), hogy horogkeresztet viselt zsidó származása ellenére. [link]

De tudomásom szerint Lou Reed, Simon & Garfunkel, Mark Knopfler (Dire Straits), az egész Beastie Boys, meg elég sokan. Biztosan van valami Jewish Rock Musicians jeleggű slideshow a youtubeon valami remek 'havenu shalom alechen' énekléssel aláfestve :D

2011. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iggy édesapja állami gondozásban volt és onnan fogadta örökbe egy zsidó testvérpár és ők nevelték fel! Iggy nem hiszem hogy az lenne...
2013. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuu de régi kérdés :D de ha valaki még olvasná Iggy anyai nagyapja Hollandiában, nagyanyja pedig Norvégiában született
2021. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!