Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pontosan milyen "cselekedet"...

Pontosan milyen "cselekedet" utáni érzelmeket fogalmaz meg Cseh Tamás-Csönded vagyok c. száma?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a szám, a szövege is nagyszerű csak számomra nem egyértelmű, hogy pontosan milyen érzelmet/eseményt takar. (szakítás, elhagyás stb.) Köszönöm a segítséget!
2011. júl. 4. 20:05
 1/2 anonim válasza:
Háááát, szerintem még csak nem is feltétlenül szerelemről szól. Nekem egy mély barátság érzéseit jelenti, de lehet, hogy ez csak az én értelmezésem. Mindenesetre békességet, biztonságot, letisztultságot sugároz, akár szerelemről szól, akár nem, semmiképp nem szakítás utáni hangulata van. Egyfajta vallomás.
2012. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Cseh Tamás dalok szövegei Bereményi Géza személyes élményeiből táplálkoznak, hiszen ő írta őket (Tekintsünk el a Csengey Dénes által írt egyetlen albumtól.) S Bereményi zsenialitása, többek között, ott mutatkozik meg, hogy ezek dalok az érdeklődőkben felébreszt valamit, mintha a hallgatóról szólna, s így magadban, magadra érzed igaznak.

Ne keresd az eredeti tartalmát ezeknek a daloknak, érzelmezd kedved szerint, játszd úgy ahogy szerinted a legjobb, s énekeld ahogy neked tetszik.


Nem véletlen, hogy minden feldolgozás más értelmet, érzelmet ad.

2012. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!