Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét (zenekart,...

Milyen zenét (zenekart, előadót, stílust) szeretsz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Zenekart szeretnék alapítani, de nem tudom, hogy a legtöbben milyen zenére vevők. Én gondoltam jazz-re, blues-ra, illetve ismertebb zenekarokra, kedvenceimre, mint pl: ACDC, Rolling Stones, Beatles, David Bowie, Green Day, Sum41, Guns n Roses, My chemical Romace, Coldplay, Keane, stb...

(Fontos lenne a vélemény, mert az gáz, ha olyan számot játszok, ami másoknak nem tettszik, nekem meg igen :S)


2011. júl. 7. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne azzal törődj, hogy másnak mi tetszik hanem sokkal inkább azzal hogy amit játszol/játszani fogtok az neked/nektek tetszen. Én jelenleg két zenekarban vagyok dobos, de egyik számunkat sem változtatnám meg csak azért mert nem tetszik valakinek :)


De hogy mégis a kérdésre válaszoljak:

Milyen zenére vevők manapság az emberek? Szerintem ha elég jó a hangszeres tudás, akkor metalcore vagy deathcore mivel ezek manapság eléggé népszerűek. Viszont szerintem egy sima rockzenekar vagy pop-punk zenekar még több embernek tetszhet mivel ezek dallamosak :D Sok sikert!

2011. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne :(( ha én zenekart alapítanék, akkor a saját ízlésemet játszanám. na mind1. egyébként szerintem minden stílusra van vevő, csak van akiket könnyebb elérni..

amúgy legyen BLUES!!!

2011. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) én is a blues-ra gondoltam:P
2011. júl. 8. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Osztom az 1. valaszolo velemenyet :))

Nem hiszem, hogy valaki nem ismerne fel a Stones Satisfaction-jet, vagy a GN'R Sweet child of mine-jat

2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

13:12 Hidd el, vannak olyanok, akik abszolút nem ismerik őket :(


Amúgy, kedves kérdező, ne foglalkozz mások véleményével! Csináld azt, amit szeretsz :) Nekem pl. tökéletesen megfelelne az általad felsorold bandák zenéje, én is imádom őket! :)

2011. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
najóó.. te tudod mit akarsz a zenével, mennyire komoly a dolog. de más számait akarjátok játszani? az már olyan lejárt lemez.. én is imádom a GNR-t, meg szívesen meghallgatom egy jó banda előadásban..úgy 16 éves korig nagyon bejövős.. na de az nem nagy cucc, mint ha a saját kib*szottjó számaitokat nyomatjátok..már ha tudtok olyat. na mindegy, ez csak az én véleményem. de egy coverbanda sosem tetszene annyira (mérföldekkel lemarad), mint egy sajátszámos.
2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20:53

Szerintem 16 alatt van ;)

2011. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előző: az egy dolog, de jó ha hall egy ilyen véleményt is, nem? :P hátha épp ő lesz a jövő mittoménkije :P
2011. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat (még a 20:53-asat is :)

A helyzet az, hogy írogatok gitár solokat, eleinte ugyan klasszikus jellegűeket. Magával a zenei résszel nincsen gond. Kottaszerkesztő programmal megoldom a bass, a billentyűt, meg mindent. Csak szöveg, vokál nincs hozzá :S Valahogy szavakban nem tudom kifejezni magam. És senki olyat nem ismerek, aki tudna segíteni ebben a részben :S Ergo nincs saját szám, amivel ki lehetne állni. Azért gondoltam a jazz-re és a blues-ra, mert ott nem feltétlenül szükséges a vokál.

2011. júl. 8. 22:20
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és a legtöbben cover feldolgozással kezdenek (legyen szó vidéki zenekarokról, vagy most mondok egy példát: a Green Day-ről), és azután találják meg a saját stílusukat
2011. júl. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!