Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » /Képpel/ Mi a véleményetek...

/Képpel/ Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés

[link]


Ha esetleg van valakinek ilyen gitárja mi a tapasztalat?

Ahogy olvasgattam jó véleményeket írtak róla.


/Tisztába vagyok azzal, hogy nem egy felső kategória nem kell kioktatni, ennyi pénzem van rá jobbat nem fogok tudni venni.


2011. júl. 28. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyennel kezdte egyik ismerősöm. Nem volt panasz rá, szerette nagyon ezt a gitárt(:
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát megmondom neked őszintén nem valami jó gitár,kicsit többért már lehet kapni sokkal jobbakat ,bár lehet h ha teljesen kezdő vagy akkor meg fog felelni egy darabig.Az én tanácsom: nézz körül a használt piacon és kb ennyiért találsz jó kezdőgitárt.(gitarshop.hu)És ne higgy annak aki az tmondja h kezdőgitárnak akármilyen fadarab megfelel.
2011. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom rengeteget nézegettem már a webshop-okat, meg sok gitárt megvettem használtan de párszor befürödtem. Nem lehet 100%-ra biztosra menni, hogy teljesen jó gitárt kapok használtan. Találtam egy Ibanez basszust mostanában de gyanús volt az eladó ezért nem mentem bele a dologba "soha nem volt kipróbálva a gitár nem tudom ,hogy az elektronika működik-e."- így nem lehet...

Azért gondoltam erre, mert akkor inkább megveszek egy alsóbb kategóriást teljesen szüzen mint egy jobb minőségűt viszont nagy eséllyel leharcolva amivel a "szervízbe" kell rohangálni.

2011. júl. 29. 09:47
 4/4 anonim válasza:
Hát igen ,ez a hátránya a használt piacnak, hogy nem árt kipróbálni a gitárt mielőtt megvenné az ember.
2011. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!