Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A2-G5 egy fiúnál magas hangter...

A2-G5 egy fiúnál magas hangterjedelem?

Figyelt kérdés

Mármint hozzámértem. pont annyit tudok kiénekelni mint pl. ő:

http://www.youtube.com/watch?v=BFcQWS_nmkM

vagy ő:

http://www.youtube.com/watch?v=QqdJMrVCxlU


lehet kicsit hülye kérdés :D


2011. aug. 1. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a G5 nem fejhang/falzett, akkor nagyon jó, egy elég magas tenor vagy. ha fejhang, nézd meg, hogy mi a legmagasabb nem fejhang, amit ki tudsz énekelni.
2011. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, én a videóhoz mértem és ott F5-ig nehezen de ki tudtam énekelni :D de a G5 már nem nagyon ment, csak fejhanggal. igazából azért fontos ez az egész mert a sulinkban színjátszáshoz csak olyanokat vesznek föl akik magas hangterjedelemmel is tudnak énekelni.
2011. aug. 1. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, egy férfi énekes C5 korrekt kiéneklésétől számít tenornak, te ezek szerint bőven fölötte vagy. a hangterjedelmed is több mint 3 oktáv, úgyhogy rendben kéne lennie a dolognak, de hát nem én felvételiztetlek:D
2011. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én hangterjedelmem F2-D5 az nagy hangterjedelemnek mondható? D5-ig rendes hang aztán E,F még falzettal
2013. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a kedeves Kérdező és a 4. vàlaszoló 'tenor' hangfekvésben van.

a kérdező hangterjedelme 3 oktáv 1 hang,

a 4. válaszolóé pedig 3 oktáv 2 hang.

2013. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!