Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik a legjobb japán/más...

Kik a legjobb japán/más ázsiai zenészek/bandák stb-k?

Figyelt kérdés

Bármilyen műfaj férfi, nő jöhet. Ajánlást kérek indoklással (mért szereted stb).

Kösszi^^


2011. aug. 19. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy jrockot vagy jmetált hallgatok, a jpoptól a hideg kiráz. A legtöbb zenekart azért szeretem, mert ANNYIRA nincsenek felkapva mégis fantasztikus zenét csinálnak, a nyelv hangzása, a szövegek, fantasztikus. Meg magukat az embereket is szimpatikusnak tartom legtöbb esetben, mert kedvesek, hülyék, nagyon jók abban amit csinálnak, és náluk pl alap, hogy aki játszik egy hangszeren az játszik egy másikon is vagy többön. És az énekes is minimum gitáron tud játszani majdhogynem "profi" szinten. ( a japánok nagyon nagyon jók gitárban pl)Itt van pár együttes/előadó akiknek szerintem nagyon jó zenéjük van: X Japan, Luna sea, Malice Mizer, The Gazette, Dir en grey, Versailles, Alice nine, D'espairsray, LM.C, Gackt, L'Arc~en~ciel ,Miyavi,Matenrou opera, Phantasmagoria, Girugämesh, Vivid, Vidoll, Velbet, Screw, Nightmare, Born, Sadie, D=out, SuG, An cafe stb stb. Remélem ennyi elég lesz.
2011. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezeknek nagy részét ismerem, köszi :P újat akartam megismerni de nem baj tetszik a véleményed :)

Bár azt azért nem mondanám h Miyavi v Gackt v X Japan nem felkapott

2011. aug. 21. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Írok én kevésbé ismerteket is ha azon múlik :P

R-shitei, Jeniva, Vistlip, Paradeis, Kiyoharu vagy Sads (mondjuk ő/ők eléggé ismert/ek), Gill'e cadith, Hime ichigo, Secilia Luna, Charlotte, Monolith, Xodiack, Glacier, Beregrac, Mannequin, BAISER

2011. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hm... ezekből tényleg csak 1-2-t ismerek... de azt is csak úgy névről... köszi
2011. aug. 22. 06:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondok még párat ha nem baj :D őket a héten ismertem meg:

L~Lotus, DIAURA, ZUCK, Suzaku

2011. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi... majd böngészgetem őket :P

én nemrég találkoztam a Gakido nevű bandával. nagyon jók :P

2011. aug. 27. 07:30
 7/7 anonim válasza:
jujjjjjj, a bigbang és azon belül is a fantastic baby *-* először nagyon szarnak tűnik, de hallgasd meg 3-szor, és utána nem bírod abbahagyni..:) ne tévesszen meg a külsejük ;)
2013. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!