Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a fenéért nem híres a...

Mi a fenéért nem híres a Chimaira együttes? (metál)

2011. aug. 24. 13:00
 1/9 A kérdező kommentje:
de ne az legyen a válasz hogy mert Szar.Rendeset lécci :D
2011. aug. 24. 13:03
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Mert FOS. Mi az értelme annak hogy össze vissza üvöltözik mint egy elme roggyant?
2011. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
észre lehetne venni, függetlenül attól h jó a zene vagy szar.. hogy nem ez számít. ha van mögötte pénz, hírverés, menedzselés.. akkor híres lehet. ennyi. csáó.
2011. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D nah húzatok innen diszkó patkányok azt szopkodjátok egymás csöcseit!
2011. aug. 25. 02:58
 5/9 anonim ***** válasza:
én már hallottam róla. nekem annyira nem jön be "túl" metál szerintem. az ilyen súlyos zenéket toló emberek sosem lesznek olyan nagyok pl mint a régi GnR, főleg ohgy most már 10-20-100-5000x annyi zenekar van.
2011. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

de paraszt volt ez a megnyilvánulásod, kérdező! engem is diszkópatkánynak vettél? nyilván, ha többes számban írtad.. hát nem vagyok az.

én csak elmondtam a véleményem. mondom, nem a tehetségtől, jóféleségtől függ csak hogy ki híres.. lehet nagyszerű egy zenekar kis közönséggel is.

mindenkit beoltasz aki nem dicséri őket? bocsi, de azt nem fogom megtenni. nincs velük bajom amúgy.

2011. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D nem rád mondtam.Csak az elsőre!
2011. aug. 27. 05:07
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi a problémád. Őszintén válaszoltam . Ami szar az szar.
2011. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Anyukád!
2011. aug. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!