Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szólnátok egy nemzetközi...

Mit szólnátok egy nemzetközi rockstar-hoz Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm bandájának van egy nagyon szuper managere és már most, ilyen fiatalon (18) járják a környező országokat! Hamarosan készül a klippjük Los Angelesben.
2011. aug. 24. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a nevük?
2011. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja, nem mondanád meg kikről van szó?

akkor örülnék neki, ha k*rva jó zenekar. de ha szar lenne a zenéjük, csak utálnák őket h bezzeg ők sikeresek lettek, ami igen, csak a menedzselésen múlik.. :D de amúgy sok sikert és remélem minőségi zene kerül ki Mo-ról a nemzetközi piacra...


jah mellesleg rengeteg zenekar koncertezett külföldön, de attól, meg hogy külföldön forgattak klippet, még nem lesznek olyan híresek..

2011. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha az énekel axl rose kinépzetű, a zene KISS. ACDC? GNR szintű és nem hülye médiasztárok akkor talán tetszene
2011. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
voltam idén Scoprionson, Twisted Sisteren, Black Label Society-n, Whitesnake-n, Motörheadon, Within Temptation-on, Helloweenon, és Judas Priest-en. novemberben megyek Ten Years After-re, a hammerfall-t kihagyom szerintem. ki jöhet még?
2011. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem celeb feelingesek, saját zeneszeretetükből csinálják. Nem populáris, és nem is death metal.

Igen, olyan Aerosmith, Nirvana, ACDC, RHCP, RolligS, érzesű (nem stílusra értem), egyedi és hosszú távra terveznek.

Amerika pedig azt jelenti, hogy nem fényképezőt vittek ki kamerának, vagy telefont, ahol saját maguk bénáznak, hanem ottani céggel külön stábbal, filmes kamerával.

Majd meglássuk...

2011. aug. 25. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem oké, de nem mondod már meg a nevükeet?? :D
2011. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első klippel fognak 'befutni'..aztán go!
2011. aug. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!