Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lenne még igény...

Szerintetek lenne még igény Magyarországon hasonló típusú együttesekre és zenére, mint anno a néhai Bonanza Banzai?

Figyelt kérdés
Vagy mostanság csak a tucatpop zenére van igény hazánkban és folyamatosan termeljük majd ki a butábbnál-butább dalszöveggel bíró énekeseket, énekesnőket és bandákat? Tisztelet persze a kivételnek!
2011. szept. 29. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretném, hogy legyenek olyan típusú együttesek, mert már elegem van ebből a sok gagyi zenéből, amiket mostanában nyomatnak. A szövegeikről nem is beszélve, egyszerűen nevetséges, h milyen dalszövegeket csinálnak a mostani sztárnak mondott emberek... Az a baj, hogyha vannak is ilyen Bonanza-féle előadók, ők nem tudnak érvényesülni a mai világban, mert helyettük a gagyi zenét futtatják. :(

(20 éves vagyok amúgy)

2011. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek. Akkoriban még valahogy más idők jártak; az akkori zenekarok, például a Bonanza Banzai "jókor voltak jó helyen". Talán még nem volt ennyi zenekar sem. Sajnos attól tartok, - bár lehet, hogy tévedek - , de ha Ákosék ma lennének abban a helyzetben, akkor szerintem már közel sem tudnának akkora sikert aratni, mint annak idején. Igény az szerintem lenne, csak ez az átkozott média hosszú idő óta már valahogy nem vevő az ilyen produkciókra. De ugyanez a helyzet a világhírűekkel is; mint amire fentebb utaltam. Hihetetlen, hogy más műfajokban is milyen magyar zenekarok tűntek el, részben éppen azért, mert nem arattak sikert. Pedig szerintem világszínvonalúak voltak.
2012. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!