Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elítélitek azokat akik minimal...

Elítélitek azokat akik minimal-t hallgatnak? (drogosnak hiszitek? )

Figyelt kérdés
csakmert nagyon sok ilyen embert ismerek. Engem is egyből drogosnak hittek, csakmert minimal-t hallgatok, pedig soha nem volt még dolgom drogokkal(és nem is tervezem)
2011. okt. 1. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

En nem itellek el, ez tiszta hulyeseg... pedig utalom ezeket techno cuccokat...

Mondjuk en akkor se itelnelek el, ha drogoznal...:D

2011. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem. Zenei ízlés alapján hülyeség ítélkezni, csak sajnos ezt kevesen tudják. Én pl. rockot hallgatok. Sokan azt hiszik (legalább is az ismerőseim közül), hogy az összes rocker iszik, drogozik, stb.. én egyiket sem csinálom, teljesen 'normálisan' élek, viselkedek.
2011. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor igen.Ez a zene kifejezetten a drogosokra specializálódik.Az egész úgy van megcsinállva hogy a drogosok jól tudjanak flashelgetni.Nekem is tettszik 1-2 ilyen zene,de nem csak et hallgatok.Nagyon kevés az ilyen ember aki ilyen zenét hallgat és nem drogozik.Én zenében maradok inkább a house-nál,jobban szeretema vokált meg e melódiát,aki csak ilyet hallgat az vagy drogozik vagy nem teljesen 100-as.
2011. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!