Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes elmenni egyedül...

Érdemes elmenni egyedül életem legelső koncertjére? (Quimby, jelenlegi kedvenc zenekarom. )

Figyelt kérdés

A nagy születésnapi koncertről van szó, az Arénában.

1.) Kedvenc együttesem.

2.) Állítólag egy meghatározott ideig nem is fognak többet fellépni.

3.) Életem első koncertje lenne, és szerintem életem legjobb élménye is. =)

4.) Kövezzetek meg, de számomra ez nagyon fontos: le lehet ülni, mivel az Arénában lesz megszervezve az egész.


Senki nem jönne el velem, csak az anyukám, aki ismer tőlük kb. kettő számot, és előtte amúgy sem tudnék úgy megnyílni, ha értitek. Szerintetek érdemes lenne elmennem? Ha igen, feltennék még egy pár kérdést: A 150 centimmel mennyit fogok látni a színpadból, ha közvetlenül a színpad ülőrészéhez veszek jegyet? Az előttem álló embereket számítva, természetesen. Van ott kivetítő? Ha fél nyolckor kezdődik a koncert, mikor érdemes odaérni? Köszi a válaszokat! =)


2011. okt. 14. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül menj szerintem! Egy élő koncert hatalmas élmény tud lenni, pláne hogy a kedvencedről van szó! Én nagyon sok koncerten voltam, az ilyen élményt azért nem pótolja az interneten meghallgatni egy számot. Az Arénában ülőhelyek vannak, szinte mindenhonnan látni tudsz, mivel a biztonsági őrök miatt nem nagyon fog felállni senki, akitől nem látnál, ha alacsony is vagy. Jó szórakozást, ha mész! Én csak biztatni tudlak rá!
2011. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha fél nyolckor kezdődik, se kell nagyon hamar oda menned, ha előre veszel jegyet akkor pláne nem. Olyan 7 körül ráérsz.- főleg, hogy nem egy külföldi híresség, akinek a koncertjére már délelőtt megtelik az Aréna.
2011. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
persze,egy baráti társasággal sokkal jobb elmenni,egyedül nagyon szar,de akkor is,szerintem menj el,mert még megbánnád!
2011. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom már eldőlt, de én is csak biztatni tudlak. :) biztos, hogy iszonyat nagy buli lesz, reményeim szerint az első sorban fogom tarkítani a közönséget. alig várom. :D
2011. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen megyek, és én is nagyon várom! ^^
2011. nov. 5. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
na, tetszett? : )
2011. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!