Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan rádió vagy TV-adó...

Van olyan rádió vagy TV-adó (DigiTV-n) ahol csak rockot, metál t és ilyen stílusú zenét sugároznak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

mikor anno 3-5 éve digink vol akkor volt vmi zrokk v hasonló adás de nem figyeltem akkor se mert leragadtam a roxynál meg a rádió1-nél.



...de azért lájkolhacc :DDDDD

2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm zsépen,majd utánanézek.=))
2011. okt. 19. 23:03
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs ilyen.:(

Esetleg valaki más tud ajánlani??:))

2011. nov. 9. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon sajnos nincs ilyen, külföldi rádiókat meg sajnos nem nagyon ismerek. Pedig engem is érdekelne.. TV-t nézni nem szoktam, így sajnos nem tudok használható infót mondani :( lehúzhatod a válaszomat..
2011. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha a telefonodra letöltöd a radionomy-t akkor sok rádiót hallgathatsz, nekem pl a zava-rock a kedvencem ( [link]
2013. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo,nemtudom ki vagy,de en ex-zavarockos vagyok,ugyhogy: I love you,random citizen;)
2013. nov. 14. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt egy atom jó metal TV:


[link]

2019. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!