Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Quimbysek, akik voltak már...

Quimbysek, akik voltak már koncerten! Mely számok, amiket biztosan el szoktak játszani? És mik jöhetnek még azon kívül szóba?

Figyelt kérdés
Az arénás koncerten. =) Mondjuk elméletileg négy órás. Van esély arra, hogy kevésbé híres számok is legyenek?
2011. okt. 22. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy esély van rá, hogy lesznek kevésbé ismersz számok is, emlékeim szerint valamit mindig becsempésznek :)

ami biztos lesz szerintem az a halleluja, az otthontalanság otthona,unom, magam adom, autó egy szerpentinen, most múlik pontosan, sehol se talállak, hoppá, libidó, ventilátor blues, ajjajjaj... kb ezekre számítanék

bár mióta az új lemez megjelent nem voltam koncerten :)

2011. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, én is kb. így sejtetem, bár mondjuk a felsoroláshoz még hozzátenném a videófelvételek alapján a Fekete L'amourt, a Cuba Lunaticát, és a Bordély Boogie-t is. =) (Az utóbbit különösképpennagyon-nagyon remélem, hogy lesz. ><) Egyébként most részletesebben utánaolvastam a dolgoknak, jó hír, legalábbis a számomra, hogy minden albumról lesznek számok, és akár 30-35 is lehet. ^^ Az én nagy álmom a Ballad of Jerry/Party in my Bones/Finale,a legelső albumukról, bár nem nagyon reménykedek. =)
2011. okt. 22. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

4 órás koncertben biztos benne lesznek a kevésbé ismert dalok is, mert annyi híres dal nincs, hogy 4 órán át játszanak, tekintve, hogy 1 szám kb 3-4 perces.

De például a híres dalok, mint a Most múlik pontosan is egészen biztosan lesz.

2011. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A Most múlik pontosan-t ti fogjátok énekelni, kedves közönség!

Hiszen a Campuson a mai napra próbáltunk...

Én sajnos nem tudok ott lenni... :(

Jó szórakozást mindenkinek...

2011. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, úgy lehet érteni, mintha te is a formáció tagja lennél... tényleg? :)
2012. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!