Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelenleg melyik Magyarország...

Jelenleg melyik Magyarország legjobb, legszínvonalasabb zenekarja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

Akkezdet Phiai és Ismerős Arcok én úgy gondolom.


Akiket még megemlítenék: Punnany Massif, Kowalsky meg a Vega, Colorstar, Quimby és esetleg még a Kispál és a borz meg az Irie Maffia jöhet szóba véleményem szerint.


Érdekesség hogy a Hobo Blues Band pont abba az évbe szünt meg amikor kiírtad ezt a kérdést, tehát most már nem, de tavalyelőtt még ők is keményen beletartoztak a legszínvonalasabbak közé, sőt a fenti 2 közé sorolnám őket.

2013. aug. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem voltam sose nagy Kispál rajongó, ismertem a stílusukat és jópár számukat, viszont ciki, de nem tudtam, hogy 2010-ben megszűntek. Tehát a Kispál kifújva. Viszont a Leander Rising, ahogy többen is írták, egy elég színvonalas zenekar, akkor a Kispál helyett őket, említeném meg, és hogy még egyet rárakjunk pluszba, hogy érdemes legyen visszaírnom (:D) még megemlíteném a Csík zenekart, ami egy elég ismert zenekar, de a maga műfajába, rendkívül színvonalas is.
2013. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tankcsapda
2015. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Tankcsapda
2016. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
IHM! XD
2018. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!