Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csá! Meg lehet tanulni gitároz...

Csá! Meg lehet tanulni gitározni elektro-akusztikuson? Vagy maradjak a 4/4-es sima akusztikusnál? 14 vagyok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg, de fölösleges.
2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert? Sokkal jobban tetszik a formája. Ennyivel helyezem előnybe, amúgy meg 20-30ért már lehet szerezni úgy láttam.
2011. nov. 5. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert semmivel nem nyújt többet (egy kezdőnek, főleg tanulásra) ellenben drágább, vagy ugyanolyan áron lényegesen rosszabb minőséget kapsz.

A formát meg nem igazán értem, a forma egyáltalán nem függ az elektronikától.

2011. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a forma hogy le van vágva. Akusztikusnál nem láttam még sehol olyat. ( [link] )
2011. nov. 5. 14:10
 5/8 zöldségnyúllal válasza:
Én 3/4-es klasszikuson kezdtem(ez volt otthon) aztán 5 hónapra rá, mikor úgy gondoltam, hogy komolyoabban gondolom a dolgot, megvettem ezt: www.lajko-hangszer.hu/RB-302CE-CS.jpg . Ez is soundsation. Szerintem kezdd klasszikus gitárral. Hozzáteszem, hogy május óta van meg és nem egészen 1 éve gitározom, de azért remélem, hogy tudtam segíteni :)
2011. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D hát én úgy gondoltam hogy elkezdem 4/4-es akusztikussal, ha jól megy haverommal is, veszünk magunknak gitárt, eldől hogy szólót vagy basszusgitárt. én spec. szólógitárt akarok, vorsont vagy cort-ot. aztán csapódok egy bandához vagy haverommal alapítunk egyet. :) De egyenlőre akusztikus. Karácsony fele, vagy karácsonyra akarok. köszi:)
2011. nov. 7. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

tök mindegy, ha megy a 4/4-es en akkor bármin megy...

gitár gitár... fogni ugyan úgy kell a hangokat a többi csak megszokás...

2011. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
picit nehezebb a fémhúrok miatt de ha már 14 vagy és erősek az ujjaid akkor még jobb is, mert vékonyabb a nyaka mint a sima nylon húros gitárnak-->könnyebben le tudod fogni az akordokat. és sokkal szebb a hangja is! ja és fel tudod nyomni erősítőre.
2012. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!