Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszus gitár? (lent)

Basszus gitár? (lent)

Figyelt kérdés
Hol lehet olcsón basszus gitárhoz jutni? És mennyibe kerül hozzá egy erő láda? meg még annyit, hogy akusztikus gitárhoz olyan vállra akaszthatót lehet külön venni? És annak igazából mi a neve?
2011. nov. 6. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
. GItárt 90 alatt nem érdemes venni, mert az kaki. Erősítő 20 körül van. Vállast láttam már 5 ezerért is látam ezerért is. Nemtom mi a neve de én úgy szoktam nevezni, hogy vállas és tudják miről van szó.
2011. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tanuló fázishoz tökéletesen megfelel egy olcsóbb gitár is, szerintem. Amikor már azon jól tudsz játszani, és nem untad meg a zenélést, lehet venni egy komolyabbat. A hangszerüzletekben is szoktak olcsók lenni, de használtat is kereshetsz a neten, (pl. vatera), csak akkor oda kell figyelni 1-2 dologra, ami egy teljesen kezdőnél nem egyszerű. Ha van olyan gitáros ismerősöd, aki ért egy kicsit a hangszerekhez, akkor kérd meg, hogy menjen el veled hangszernézőbe, ha használtat akarsz. Az nem baj, ha ő nem basszusgitáron játszik, mert kb. ugyanazokra a dolgokra kell figyelni egy basszusgitár kiválasztásánál is.

20000 Ft-ból meg tudod oldani, ládát is vehetsz annyiért, de ha komolyabb szintre jutsz, akkor majd azt sem árt lecserélni valami komolyabbra.


A vállra akasztható izé pedig a heveder, és igen, lehet hozzá külön venni.

2011. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gitarshop.hu

és 90alatt is el lehet kezdeni :D

2011. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cort action vs . Tökéletes kezdő választás. Egyik barátomnak olyanja van + egy Vox Pathinder 10g erősítője . Jó páros. Nem?
2011. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nemhiszem, mert a 10g az gitárhoz való

:D

2011. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!